Jau šobrīd pircējiem milzīga interese par “Fabia R5”

Lai gan jaunais “Skoda Fabia R5” rallija automobilis trasē debitēs vien šovasar, jau tagad privātās komandas un braucēji izrādījuši lielu interesi par tā iegādi.

Pašlaik šis modelis nav izgājis pat Staprtautiskās Automobiļu federācijas (FIA) noteikto homologācijas procesu, lai varētu piedalīties sacensībās. Neskatoties uz to, jau šobrīd Čehijas rūpnīcai ir garš saraksts ar iespējamajiem pircējiem.

“Iepriekšējos gados “Fabia S2000″ bija nozīmīga figūra mūsu brendam,” atklāj “Skoda Motorsport” direktors Mihals Hrabāneks. “Mašīnas panākumi ir pierādījums “Skoda” komandas tehniskajām prasmēm un aizrautībai ar motoru sportu. R5 auto būs vēl viens solis uz priekšu šajā virzienā. Arī daudzas privātās komandas par to ir pārliecinātas. Jau šobrīd mums ir garš saraksts ar potenciālajiem pasūtītājiem.”

Nesen “Skoda Fabia R5” lielīja arī Jans Kopeckis, kurš šo auto attīsta. Tagad atzinīgus vārdus sacījis cits ļoti pieredzējis rallija pilots.

“Iepriekš “Fabia S2000” bija labākā mašīna savā klasē un es domāju, ka nākotnē arī “Fabia R5″ būs vislabākā mašīna,” stāsta pieckārtējais Austrijas čempions rallijā Raimunds Baumšlāgers, kurš ir viens no “Skoda” testu braucējiem.

“Esmu testējis šo mašīnu uz sniega, asfalta un grants – tā parādījusi lieliskas dotības uz visiem ceļu segumiem,” viņš atklāj. “Ar “Fabia R5″ iespējams pabraukt vēl precīzāk, bet turbo motors nozīmē to, ka ir krietns greizes moments.”

Šobrīd aizvien nav zināms, kad precīzi jauno “Skoda” redzēsim trasē, taču tas visticamāk notiks šajā vasarā.

Teksts: 4rati.lv
Foto: Skoda

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *