Meksikā Loebs pārņem vadību

Info: ewrc.cz
Foto: motorsport.com

Pēc otrās Meksikas rallija dienas par līderi ir izvirzījies „Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs, kurš tagad par vienu minūti apsteidz otrā vietā esošo „Subaru” komandas pilotu Krisu Atkinsonu.

Otrajā dienā pilotiem nācās aizvadīt astoņus ātrumposmus. Tā kā pēc pirmās dienas līderis bija „Ford” komandas pilots Jari-Mati Latvala, viņš trasē vakar devās pirmais. Pēc pirmajiem otrās dienas diviem ātrumposmiem par Meksikas rallija līderi kļuva Loebs, Latvalu apsteidzot jau par četrām sekundēm. Arī turpmākajos ātrumposmos Loebs palielināja savu pārsvaru, un pēc četriem veiktiem ātrumposmiem tas pieauga jau līdz 13 sekundēm.

Nākamajā – 13.ātrumposmā neveiksmi piemeklēja somu pilotu Latvalu, kura „Ford” automašīnai salūza turbīna un viņš zaudēja ļoti daudz laika. Šīs neveiksmes rezultātā uz otro vietu pakāpās „Subaru” komandas pilots Atkinsons. „Mēs braucam ātri, tāpēc mums tagad ir liels pārsvars. Tagad atliek tikai finišēt,” pēc 14.ātrumposma saka Loebs. Tāpat neveiksmi šajā otrajā dienā piemeklēja Miko Hirvonenu, kurš 14.ātrumposmā divas reizes bija spiests mainīt riteni, kas viņu kopvērtējumā ir atsviedis uz piekto vietu. Dienas otrajā posmā spiests izstāties bija Peters Solbergs, taču šodien viņš rallijā atgriezīsies pēc Superrally sistēmas.

Meksikas rallija rezultāti pēc otrās dienas:
1.S.Loebs 2:00:43.5
2.K.Atkinsons +1:01.3
3.J.M. Latvala +2:06.4
4.H.Solbergs +3:51.6
5.M.Hirvonens +4:07.5
6.M.Vilsons +6:10.6
7. F.Vilagra +18:14.3
8. R.Trivino +19:31.1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *