‘M-Sport’ nosauc pilotus, kuri nākamgad varētu nomainīt Tanaku

Foto: Tonis Avila

Lai gan “M-Sport Ford” komanda cer paturēt sastāvā Otu Tanaku arī uz nākamo pasaules rallija čempionāta sezonu, tās vadītājs Ričards Milleners jau nosaucis pilotus, kuri vajadzības gadījumā varētu stāties igauņu autosportista vietā.

“M-Sport Ford” vadība atklāti paudusi, ka primārais mērķis ir turpināt sadarbību ar Tanaku, taču gatava plānam “B”, ja tomēr uz nākamo sezonu nāksies palikt bez augstākā līmeņa WRC pilota. Tiek ziņots, ka galvenais favorīts uz Tanaka vietu tādā gadījumā būtu franču pilots Furmo.

“Adrijēns tagad ir ieguvis lielāku pārliecību pie “Rally2″ stūres,” stāsta Milleners. “Tajā pašā laikā viņš ir audzis kā persona un labi sevi pierādījis sacīkstēs. Viņš ir viens no mūsu variantiem.”

Iepriekšējās divas sezonas pavadījis pasaules čempionāta vadošajā klasē, šogad Furmo startē WRC2 ieskaitē, kur šobrīd ieņem devīto vietu, un Lielbritānijas čempionātā, kur ir līderis.

Paredzams, ka Pjērs-Luī Lubē paliks sastāvā arī nākamgad, taču, iespējams, nestartēs visos posmos. Iespēja varētu tikt dota arī Gasam Grīnsmitam un Sami Pajari. Abi šogad piedalās WRC2 čempionātā. Grīnsmits, iepriekšējās trīs sezonas braucis ātrākajā klasē, šosezon WRC2 guvis divas uzvaras un kopvērtējumā ir piektais, bet Pajari “Rally2” debijas sezonā uzvarējis vienā posmā, savukārt kopvērtējumā ieņem trešo vietu.

“Ja gribam cīnīties komandu ieskaitē, mums jāreģistrējas ar divām “Rally1″ mašīnām,” skaidro Milleners. “Ja ir divas mašīnas, vienu no tām visos posmos nav jāpilotē vienam braucējam. Līdz ar to pastāv iespēja, ka sāksim ar Adrijēnu, kurā līdz šim esam daudz investējuši. Otro mašīnu varētu vadīt Pjērs, Gass vai Sami.”

Izmantotie resursi:
www.rallit.fi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *