‘M-Sport Ford’ vadītājs: “Lēbu WRC vairs neredzēsim”

Foto: Vladislav Maschl

Pasaules rallija čempionāta komandas “M-Sport Ford” vadītājs Ričards Milleners atzinis, ka Sebastjēnam Lēbam galvenā interese tagad ir par startēšanu rallijreidā, līdz ar to leģendāro pilotu WRC posmos, pēc viņa teiktā, vairs neredzēsim.

Pēc tam, kad no komandas aizgājis Ots Tanaks, nākamgad “M-Sport Ford” vienībai visticamāk vairs nebūs neviena augstākā līmeņa pilota. Reālākā ir iespēja, ka pamatsastāvā startēs Adrijēns Furmo un Pjērs-Luī Lubē, bet daļēju sezonu aizvadīs Greguārs Munters – visi viņi ir jaunās paaudzes braucēji.

Jautāts par iespēju vismaz uz atsevišķiem posmiem nolīgt Lēbu, kurš startēja vienībā pērn, izcīnot arī uzvaru Montekarlo rallijā, Milleners neko iepriecinošu pavēstīt nevarēja.

“Diemžēl, man šķiet, ka viņa jaunie mērķi ir saistīti ar Dakaras ralliju, kas nozīmē, ka WRC viņu vairs neredzēsim,” atzīst Milleners. “Protams, žēl par to. Mēs viņam vaicājām, vai viņš nevēlas startēt. Lai gan viņa dalība pasaules rallija čempionātā būtu jauks notikums un pagodinājums mums, mūsu mērķis tagad ir attīstīt jaunos talantus, domājot par nākotni 10-15 gadu perspektīvā.”

Lēbs pirms kāda laika noslēdza līgumu ar “Dacia” rūpnīcas komandu, kas Dakaras rallijā dalību uzsāks 2025. gadā. Nākamā gada janvārī franču pilots leģendārajās sacensībās vēl startēs ar “Prodrive” radīto auto.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *