Loebs un Gronholms gatavi cīņai

Info: www.crash.net
Foto: www.crspics.com

Uz uzvaru WRC rallija čempionātā pretendē divi piloti, kas abi uz gaidāmo Īrijas ralliju ir noskaņojušies kaujinieciski, un atzīst, ka kļūdas vairs netiks piedotas.

„Ford” komandas pilots Markuss Gronholms, kurš atrodas rallija kopvērtējuma vadībā, atzīst, ka cīņa būs sīva.

„Esmu ļoti uztraucies,” saka Gronholms. „Cīņā par čempiona titulu un ražotāju ieskaiti mēs atrodamies ļoti labā pozīcijā. Mēs tiešām šogad varam izcīnīt divas uzvaras. Tas būtu lieliski, ja mums izdotos izcīnīt abas balvas, jo tas būtu skaists beigu punkts manai karjerai. Tas ir sports, un viss var mainīties pāris sekundēs. Kļūdīties mēs vairs nedrīkstam. Ir palikuši tikai divi posmi, kuros mums jābūt stipriem un profesionāliem.” Gronholmam šie ceļi nav sveši, jo šogad viņš piedalījās Galvejas rallijā, kur izcīnīja uzvaru.

„Šajā rallijā es iepazinos ar Īrijas ceļu segumu. Zinu, ka ātrumposmi būs ātri un nelīdzeni, tāpēc stenogrammai jābūt 100% precīzai.”

Arī viņa galvenais konkurents Sebastians Loebs pievērš lielu uzmanību Īrijas ceļiem.

„Kalendārā vairs nav neviena līdzīga asfalta rallijam, kāds tas ir šeit. Ātrumposmi Sligo apkārtnē ir savādāki, nekā tie bija Donegalā un Korkā, kur es braucu. Šeit būs īsts kokteilis, jo ātrumposmi ir ātri, nelīdzeni un šauri. Tas, ka tev ir jāuzvar, visam klāt vēl piedod pamatīgu nervu spriedzi. Mēģināsim braukt, cik tik vien ātri varēsim. Nevaru iedomāties, kas šeit darīsies, ja sāks līt.”

Otrs „Ford” komandas pilots Miko Hirvonens uzskata, ka šis būs šīs sezonas smagākais rallijs.

„Tas ko, es redzēju Korkas rallijā, man liek domāt, ka šis būs šīs sezonas grūtākais rallijs. Neviens nezin, kādi būs laika apstākļi. Uzvara Japānas rallijā man bija ļoti svarīga no psiholoģiskā viedokļa. Tur man viss izdevās, tāpēc tagad pirms Īrijas rallija es jūtos ļoti labi. Gribu palīdzēt komandai izcīnīt ražotāju balvu, kā arī palīdzēt manam komandas biedram izcīnīt čempiontitulu.

Otrs „Citroen” komandas pilots Danijs Sordo par savu galveno uzdevumu uzskata palīdzēt savam komandas biedram Loebam.

„Šis rallijs nebūs viegls,” domā Sordo. „Kļūdīties te praktiski nevar, jo ceļi ir šauri. Es A „Citroen C4 WRC” modeli uz asfalta es saprotos labi, un centīšos šajā rallijā finišēt pirms Markusa, tādejādi ļaujot savam komandas biedram izcīnīt vairāk punktu. Mēs redzējām, ka Korsikā Gronholms bija ļoti ātrs, tāpēc centīsimies uz viņu izdarīt lielu spiedienu.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *