Alisters Makrejs aizstās Kolinu Makreju

Info: www.wrc-live.com
Foto: www.alistermcrae.com

Pēc traģiskā nelaimes gadījuma, kad dzīvību zaudēja rallija leģenda Kolins Makrejs, ir kļuvis zināms, ka Kolina vietā Čempionu sacīkstēs startēs viņa brālis Alisters Makrejs.

Atgādināsim, ka Čempionu sacīkstes ir sacensības, kuras reizi gadā pulcina labākos sacīkšu braucējus no visas pasaules un noskaidro, kurš tad ir visu čempionu čempions. Šogad šīs sacensības 16. decembrī norisināsies Londonā, Vemblija stadionā. Pasaules rallija čempions Kolins Makrejs, kurš vienmēr uz šīm sacensībām pieteicās pats pirmais, jau bija apstiprinājis savu dalību šīm sacensībām.

„Ir grūti tagad būt tur un piedalīties sacensībās. Kad Kolins tajās startēja, tad tas vienmēr bija labs šovs,” saka Kolina brālis Alisters Makrejs. „Tā bija tā lieta, kas visiem faniem patika Kolinā. Vienmēr, kad viņš tur startēja, viņš brauca cik vien ātri varēja. Ir ļoti grūti tagad būt viņa vietā, bet tas darītu viņu lepnu. Braukt kopā ar pasaules labākajiem braucējiem ir ļoti laba sajūta. Tas ir gada noslēgums ar pozitīvām beigām, kur katrs no dalībniekiem grib uzvarēt.”

„Es zinu, ka mans brālis negribētu, lai es sēžu malā un skatos uz šīm sacensībām no malas. Viņam bija ļoti laba reputācija šajās sacensībās, tāpēc man būs gods tajās piedalīties. Šīs tiešām ir lieliskas sacensības un arī labs šovs. Tā kā skatītājiem tas patīk, tad arī braucēji jūtas apmierināti.”

Arī Čempionu sacīkstēs organizators Fredriks Džonsons uzskata, ka šogad šajās sacensībās ļoti pietrūks Kolina.

„Zaudēt Kolinu Makreju – tā ir traģēdija. Viņš bija viens no izcilākajiem dalībniekiem un labākajiem draugiem. Šajās sacensībās, kuras norisināsies Vemblija stadionā, mēs gribētu izrādīt viņam lielu cieņu.”

Jāatzīmē, ka šajās sacensībās savu dalību bez Alistera Makreja jau ir apstiprinājuši tādi piloti kā Heiki Kovalainens, Deivids Kulthards, Sebastians Vetels, Džensons Batons, bijušais F-1 pilots Mihaels Šūmahers, WTCC čempions Endijs Priols, WRC rallija pilots Markuss Gronholms, četrkārtējais „Champ Car World Series” uzvarētājs Sebastians Burdē, Superkrosa zvaigzne Traviss Pastrana, NASCAR sacīkšu uzvarētājs Džimmijs Džonsons, kā arī daudzi citi izcili sportisti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *