Loebs: Cīņa par čempiona titulu sāksies tikai tagad

Info: wrc.com
Foto: ewrc.zc

„Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs pirms šajā nedēļā paredzētā Somijas WRC rallija atzina, ka cīņa par uzvaru kopvērtējumā sāksies tikai tagad – Somijā.

Somijas rallijs iesāksies līdzīgi pagājušā gada rallijam – ja pagājušajā gadā Hirvonens Loebu apsteidza par trīs punktiem, tad tagad pārsvars starp šiem abiem braucējiem ir pavisam niecīgs – viens punkts. Šis gads Loebam iesākās lieliski, ar piecām uzvarām, taču tad sekoja vairākas neveiksmes un avārijas, un nu jau vadībā ir Hirvonens.

„Būtu daudz drošāk un patīkamāk, ja mans pārsvars pār Hirvonenu būtu, piemēram, 20 punkti,” joko franču sportists. „Pagājušajā sezonā no Hirvonena atpalikām par trīs punktiem, taču šoreiz mūs šķir viens punkts. Zināms, ka šosezon atlikuši vairs tikai četri ralliji, tāpēc īstā cīņa par čempiona titulu sāksies Somijā un mūsu vienīgais mērķis ir uzbrukt.”

„Mūsu „Citroen C4″ modelis ir uzlabots un šajā rallijā tas būs ļoti konkurētspējīgs. Arī pagājušajā gadā mašīna bija ļoti konkurētspējīga un tas man ļāva ātri braukt no starta līdz pašam finišam. Ja gribam šeit uzvarēt arī šogad, tad mums jāuzrāda tāds pats sniegums un ātrums kā pagājušajā reizē.”

Kopvērtējums:

1.

Hirvonens

58

2.

Loebs

57

3.

Sordo

39

4.

H. Solbergs

27

5.

Latvala

25

6.

P. Solbergs

25

7.

Vilsons

19

8.

Villagra

14

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *