Lēbs pēc gada pārtraukuma atkal startēs rallijā

Franču autosportists Sebastjans Lēbs paziņojis, ka drīzumā atkal gatavojas piedalīties rallija sacensībās. Viņa plānā – Francijas čempionāta posms.

No 28. līdz 30. novembrim Lēbs stāsies uz starta Francijas čempionāta pēdējā posmā “Rallye du Var”. Sportists atkal brauks ar sev ļoti labi pazīstamo “Citroen DS3 WRC” automobili, bet ne pirmo reizi viņa stūrmanis būs sieva Severīne.

Pēdējo reizi Lēbs rallijā startēja pirms aptuveni gada, kad novembrī kļuva par Beļģijā notikušo sacensību “Condroz Rally” uzvarētāju. Arī pēdējos WRC posmus karjerā viņš aizvadīja pagājušajā gadā.

Šogad Lēbs pilnībā pievērsies autošosejai un startē FIA WTCC pasaules čempionātā. Trīs posmus pirms sezonas beigām Lēbs atrodas trešajā vietā kopvērtējumā, piekāpjoties tikai komandas biedriem Hosē Marijam Lopesam un Ivanam Mulēram. Sacīkstēs viņš šogad guvis divas uzvaras.

“Kādu laiku neesmu braucis rallijos, jo pilnībā koncentrējos WTCC programmai,” saka Lēbs. “Tomēr rallijs ir mana pirmā mīlestība. Ar nepacietību gaidu atgriešanos pie rallija auto stūres!”

Pa to laiku “Citroen” komanda devusi iespēju pirmos WRC testus aizvadīt jaunajiem talantiem Stefanam Lafevrē un Martinam Koči, kuri ir līderi JWRC čempionātā. Testi ar “Citroen DS3 WRC” automobili notika Francijā. Tāpat tajos  piedalījās WRC2 čempionāta dalībnieks Sebastjans Šardonē, kurš šobrīd no “Citroen” jauno talantu programmas braucējiem ir vistuvāk debijai WRC.

Info un foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *