Lapi līderis Šveices ERC posmā, Brīnam atkal problēmas

“Skoda” rūpnīcas braucēji Esapeka Lapi un Zeps Vīgands ieņem pirmās pozīcijas pēc pirmās dienas Eiropas rallija čempionāta priekšpēdējā posmā Šveicē, kamēr “Peugeot” braucējus Kevinu Abringu un Kreigu Brīnu jau piemeklējušas problēmas.

“Rallye International du Valais” sacensību pirmajā dienā sportistiem bija jāveic tikai trīs ātrumposmi.

Pirmajā ātrumposmā Brīns sasniedza tikai 11. labāko rezultātu, taču jau otrajā spēja uzvarēt. Pēc tam trešajā ātrumposmā Brīns pārdūra riepu, kā rezultātā pēc pirmās dienas ierindojas vien 20. pozīcijā, jau 1 minūti un 17 sekundes aiz līdera.

Otrs “Peugeot Rally Academy” braucējs Abrings uzvarēja pirmajā ātrumposmā un saglabāja vadību rallijā arī pēc otrā ātrumposma, taču trešajā piedzīvoja problēmas ar “Peugeot 208 T16 R5” automašīnas bremzēm. Tā rezultātā viņš atkrita no pirmās uz trešo vietu, lai gan no līdera atpaliek nedaudz – tikai 6.3 sekundes.

Galvenais Eiropas čempiona titula pretendents Lapi ar “Skoda Fabia S2000” automobili, uzvarot trešajā ātrumposmā, ieņem pirmo vietu sacensībās, par 4.4 sekundēm apsteidzot otru “Skoda” braucēju Vīgandu.

Vietējie braucēji Olivjē Buri, Žonatans Hirši un Sebastjans Karons noslēdz pirmo sešinieku, kamēr ERC titula pretendents Kajetans Kajetanovičs pagaidām septītais.

Sacensības Šveicē turpināsies piektdien un sestdien.

Šveices ERC posma kopvērtējums pēc SS3:

1. Esapeka Lapi (Skoda), 15:55.1
2. Zeps Vīgands (Skoda), +4.4
3. Kevins Abrings (Peugeot), +6.3
4. Olivjē Buri (Ford), +13.1
5. Žonatans Hirši (Peugeot), +17.4
6. Sebastjans Karons (Peugeot), +17.8
7. Kajetans Kajetanovičs (Ford), +18.0
8. Roberto Konzani (Peugeot), +24.2
9. Jaromirs Tarabuss (Skoda), +31.0
10. Rainers Althauss (Skoda), +37.6

Info: autosport.com
Foto: fiaerc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *