Krievijas rallija čempionāta posmā Karēlijā auto ielido skatītājos

Bez traģiskām sekām beidzies incients Krievijas rallija čempionāta posmā, kad kāds no sacīkšu automobiļiem avarējis un ielidojis skatītājos.

Negadījums noticis Krievijas čempionāta ceturtā posma sacensībās rallijā “Belije noči 2014”, kas divu dienu garumā norisinās Karēlijā. “Nulles” ekipāža pēc tramplīna, kuru plaši apmeklējuši līdzjutēji, nenoturējā uz ceļa, sāka kūleņot un lidoja tieši skatītāju virzienā.

Tiek ziņot, ka rezultātā slimnīcā nogādāti trīs cilvēki – ekipāžas pilots, skatītājs, kuram trāpīja auto, kā arī vēl viens skatītājs, kuram trāpījis akmens.

“Belije noči” ir vecākai rallijs Krievijā, jo norisinās jau kopš 1963. gada, bet kopš 1995. gada ta notiek Karēlijš, kur ir vieni no grūtākajiem ceļiem Krievijas rallija čempionātā. Sacīkstes klātienē mēdz nokatīties ap 70 tūkstošiem cilvēku.

Rallijā “Belije noči 2014” piedalās arī vairākas komandas no Latvijas, tiesa bez latviešu braucējiem. “Prospeed” vienībā startē Staņislavs Travņikovs (“Mitsubishi Lancer EVO VIII”), ASRT pārstāv Igors Bulancevs (“Mitsubishi Lancer EVO X”), bet “Neiksans Rally Sport” uz Karēliju devusies ar pilotiem Aleksandru Miroņenko (“Mitsubishi Lancer EVO X”), Dmitriju Filonecu (“Mitsubishi Lancer EVO IX”) un Jevgēņiju Suhovenko (“Peugeot 208 R2”).

Sacensības noslēgsies svētdien.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *