Hirvonens: Man steidzami jāatgūst ātrums

Info: wrc.com
Foto: ewrc.cz

Jau šonedēļ tiks dots starts kārtējam WRC rallijam, kurš šoreiz notiks saulainajā Portugālē. Kā atzīst somu pilots Miko Hirvonens, viņam šajā rallijā svarīgi ir atgūt ātrumu.

Lai ar Miko Hirvonens šobrīd kopvērtējumā atrodas augstajā trešajā vietā, līderim un savam sīvākajam konkurentam Sebastianam Loebam viņš zaudē ļoti daudz – 44 punktus. Pēdējie ralliji Hirvonenam nav bijuši diez ko veiksmīgi, un soms atzīst, ka ir pazaudējis savu ātrumu un tempu.

“Jaunzēlandes rallijs man nebija veiksmīgs,” atzīst Hirvonens, kurš šajā rallijā palika ceturtais. “Man steidzami jāatgūst ātrums. Šobrīd es vairs nedomāju par situāciju čempionāta kopvērtējumā. Tagad Portugāles rallijā gribu braukt ar tādu ātrumu, ar kādu māku. Pēc pēdējā rallija domāju, kāpēc vairs neesmu tik ātrs. Iespējams, ka tas ir saistīts ar to, ka es pārāk agresīvi braucu. Šobrīd plānoju tik agresīvi vairs nebraukt.”

Citā noskaņojumā uz Portugāles .ralliju dodas otrs „Ford” komandas pilots Jari Mati Latvala, kurš Jaunzēlandes rallijā izcīnīja uzvaru, kas “Ford” komandai bija 75 panākums karjerā. Lai arī šogad Portugāles rallijā būs jāveic tas pats posms, kurā Latvala pagājušajā gadā piedzīvoja karjeras lielāko avāriju (15 kūleņi), somu pilots atzīst, ka šajā vietā viņš noteikti pamainīs stenogrammu.

“Arī šogad Portugāles rallijā ir iekļauts tas ātrumposms, kurā pagājušajā gadā avarēju,” saka Latvala. “Kad veiksim trases pierakstus, tad noteikti piestāšu, lai paskatītos, kur es pagājušajā gadā avarēju. Tāpat arī noteikti pamainīšu pierakstus šajā līkumā, taču šo avāriju noteikti neņemšu vērā un centīšos par to nedomāt un tāpēc šis posms būs tāds pats, kā visi citi rallija ātrumposmi.”

Ražotāju kausā šobrīd līderi „Citroen”, kuriem piecus punktus zaudē „Ford” komanda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *