Latvala: Nedomāju, ka kaut kas tāds var notikt

Info: rallybuzz.com
Foto: latvalamotorsport.com

Pēc aizvadītā Jaunzēlandes rallija, kurā laimīgu uzvaru izcīnīja somu sportists Jari Mati Latvala, piloti dalījās iespaidos par aizvadīto ralliju.

„Nedomāju, ka kaut kas tāds var notikt,” atzīst Jari Mati Latvala. „Šī ir viena no aizraujošākajām un skaistākajām uzvarām. Ātrumposma beigās redzēju, ka ceļa malā mētājās mašīnas bamperis, taču nezināju, no kura braucēja mašīnas tas ir. Šī noteikti ir mana labākā uzvara. Neticami, ka mēs šobrīd esam otrie čempionāta kopvērtējumā. Šajā rallijā nebiju pats ātrākais, bet stabilākais gan. Šis bija fantastisks rallijs pa vieniem no skaistākajiem ceļiem pasaulē.”

„Bijām tik tuvu mūsu pirmajai uzvarai WRC,” pēc rallija skumīgi saka Sebastians Ogērs. „Tā sagriešanās trīs līkumus pirms finiša atņēma mums uzvaru. Taču šī neveiksme neatņems to, ka es cīnījos par uzvaru savā pirmajā startā Jaunzēlandē. Tas ir lieliski.”

“Mēs darījām visu iespējamo un braucām, cik ātri vien varējām,” saka trešās vietas ieguvējs Sebastians Loebs. „Taču šoreiz mums neizdevās uzvarēt. Mēs palikām trešie, kas nav slikts rezultāts pēc šīm notikumiem bagātajām trijām dienām. Arī pēc šī rallija mēs kopvērtējumā esam pārliecinošā vadībā, kas man liek justies apmierinātam.”

„Šī bija grūta nedēļas nogale, taču man izdevās izcīnīt vērtīgus punktus gan sev, gan komandai,” – piebilst ceturtās vietas ieguvējs Miko Hirvonens. „Pēc rallija otrās dienas nodomāju, ka mums nav cerību uz labu rezultātu. Cīnījos, cik varēju, taču pieļautā kļūda maksāja daudz. Man jāpadomā par to, kāpēc rallija otrajā dienā nebiju pietiekami ātrs. Ja varētu šo ralliju braukt vēlreiz, noteikti mainītu piektdienas regulējumus.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *