Hirvonens: Domāju, ka cīņa ar Loebu būs līdzvērtīga

Info: wrc.com
Foto: ewrc.cz

Jau pēc nepilnām divām nedēļām tiks dots starts Somijas WRC rallijam, kur arī šoreiz pirmais trasē dosies „Ford” komandas pilots Miko Hirvonens.

Pagājušajā gadā Hirvonena pārsvars pār Sebastianu Loebu pirms Somijas rallija bija trīs punkti. Tas, iespējams, nedaudz iemidzināja somu sportistu, jo Loebs Somijā dominēja no pirmā līdz pat pēdējam posmam. Šogad, lai arī Hirvonena pārsvars ir tikai viens punkts, soms atzīst, ka jūtas daudz labāk un viņš neizjūt spiedienu.

„Pagājušajā gadā izjutu spiedienu, tāpēc domāju, ka tas man arī beigās maksāja uzvaru,” saka sportists. „Šoreiz domāju, ka būs savādāk, jo šoreiz par Somijas ralliju domāju kā tikai par nākamo posmu WRC rallija kalendārā. Nedomāju par šo ralliju, ka tas ir mans mājas rallijs un, ka man tas obligāti ir jāuzvar. Man ir arī jādomā par kopvērtējumu pilotu ieskaitē. Muļķīgākā lieta, ko šeit varu izdarīt, ir palikt bez punktiem. Protams, tas var notikt, taču, ja tā notiks, tad skaidrs, ka cīņa par titulu būs beigusies. Tā būs liela neveiksme, jo tagad viss ir sācies no nulles un gribu to saglabāt.”

2007.gadā Hirvonens palika otrais, piekāpjoties savam toreizējam komandas biedram Markusam Gronholmam. Arī pagājušajā gadā Hirvonenam nācās samierināties ar otro vietu, jo šoreiz deviņas sekundes viņam priekšā bija Loebs.

„Iepriekšējās reizēs man bija sīva cīņa ar Gronholmu, un toreiz viņš bija ātrāks par mani. Pagājušajā gadā Loebs mani pārspēja, taču ātrums mums bija daudz lielāks nekā iepriekšējos gados. Ja saglabāšu tādu pašu ātrumu, tad domāju, ka cīņa būs līdzīga. Pagājušajā gadā biju ātrāks uz taisnēm, taču Loebs to atguva uz šaurākiem un sarežģītākiem ceļiem. Šogad man sniegums šajā jomā ir jāuzlabo.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *