Hirvonena vietu “M-Sport” komandā iegūst igaunis Tanaks

Igaunis Ots Tanaks panācis vienošanos ar “M-Sport” komandu par pilnu pasaules rallija čempionāta sezonas aizvadīšanu 2015. gadā.

Tanakam jau vairākus gadus ir sadarbība ar “M-Sport” komandu un 2012. gadā viņš jau aizvadīja vienu sezonu WRC klasē, gūstot arī pirmo pjedestālu par izcīnītu trešo vietu Sardīnijas rallijā. Tas viņam aizvien ir WRC karjeras augstākais sasniegums.

Savukārt pēdējo divu gadu laikā Tanaks ar WRC mašīnu pasaules čempionāta posmos startējis vien trīsreiz, tostarp šīs sezonas noslēguma posmā Lielbritānijā.

“Esmu tiešām priecīgs par doto iespēju,” saka Tanaks, kura stūrmanis būs Raigo Molders. “Zinu, ka tas būs liels izaicinājums un liela atbildība, tomēr esmu tam gatavs un ar nepacietību gaidu jauno sezonu.”

27 gadus vecais Tanaks atzīst, ka viņam ir liela pieredze pie “Ford Fiesta RS WRC” auto stūres, kas varētu palīdzēt ātri iegūt vajadzīgo tempu. Tāpat Tanaks ir startējis vairumā ralliju, kas šobrīd atrodas WRC kalendārā.

Šogad Tanaks pamatā startēja WRC2 klasē, kur ar “Ford Fiesta R5” automašīnu uzvarēja Polijas rallijā, bet sezonu noslēdza sestajā vietā.

Miko Hirvonens, kurš šogad ieņēma ceturto vietu kopvērtējumā, ir noslēdzis savu pēdējo sezonu pasaules čempionātā un turpmāk vairs sacensībās nebūs redzams.

Tanaka komandas biedrs būs Elfins Evanss, kurš šogad aizvadīja WRC debijas sezonu, izcīnot punktus deviņos no 13 posmiem un nodrošinot astoto vietu kopvērtējumā.

Info: crash.net
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *