Grjazins uzvar Vermentino rallijā un tuvojas Itālijas čempionāta līderim

Foto: Facebook.com/gryazin.nikolay

Gatavojoties WRC sacensībām Čīlē, nedēļas nogalē Nikolajs Grjazins startēja un guva uzvaru Itālijas grants rallija čempionāta ceturtajā posmā “Rally dei Nuraghi e del Vermentino”.

Vermentino rallijs, kas norisinās Sardīnijas salā, šogad tika aizvadīts jau 20. reizi. Pirmajā dienā sportisti veica divus ātrumposmus, bet vēl četri sekoja otrajā dienā. Kopumā tie sastādīja 74.32 kilometru distanci. Sacensībās izmantotie ceļi ir labi zināmi no šeit notiekošā WRC posma.

Pirmajā ātrumposmā Nikolajs Grjazins (“Škoda Fabia RS Rally2”) pazaudēja 18 sekundes, bet otrajā guva uzvaru. Pirmās dienas izskaņā līderis bija Paolo Adreuči (“Škoda Fabia RS Rally2”), kamēr nedaudz virs 12 sekundēm tobrīd viņam zaudēja tuvākie sekotāji Alberto Batistolli (“Škoda Fabia RS Rally2”) un Grjazins.

Otrās dienas pirmajos divos dopos Grjazins bija ātrākais un pārņēma vadību sacensībās. Adreuči SS4 trāpīja akmenim, kas viņam maksāja vairāk nekā 40 sekundes. Pēc tam Andreuči uzvarēja piektajā ātrumposmā, kas ļāva atgūt otro vietu rallija kopvērtējumā no Batistolli. SS6 atkal ātrākais bija Grjazins, uzvarot sacensībās ar 45 sekunžu pārsvaru pār Adreuči. Trešais bija Batistolli, kuru no priekšā esošā konkurenta finišā šķīra 11 sekundes.

Itālijas grants rallija čempionāta pirmajā posmā Grjazins šosezon nestartēja, bet pēc tam guvis uzvaras nākamajos trīs posmos. Līdz ar to sezonas kopvērtējumā viņš šobrīd nonācis vairs tikai 4.5 punktu atstatumā no līdera Andreuči. Līdz čempionāta noslēgumam vēl divi posmi. Oktobrī notiks “Rally delle Marche”, bet izšķirošā cīņa gaidāma decembrī “Rally Monza” ietvaros.

“Rally dei Nuraghi e del Vermentino” rezultāti:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *