Evanss testos avarē, šodien pie stūres sēžas Lēbs

Komandām turpinot aktīvi gatavot jaunās mašīnas pasaules rallija čempionāta 2022. gada sezonai, testus Francijā šobrīd aizvada “Toyota” un “M-Sport Ford” vienības. “Toyota” gadījumā tie nenorit pēc plāna, jo trešdien avāriju piedzīvoja Elfins Evanss.

Jaunās “Toyota Yaris Rally1” mašīnas testi notiek Francijas Alpos. Avārija bijusi visai pamatīga, bet ne Evanss, ne viņa stūrmanis Skots Martins nav cietuši. Neoficiāli zināms, ka pēc negadījuma spēkratu remontēšanai nepieciešams sūtīt atpakaļ uz Somiju.

Šodien debiju pie “Toyota Yaris Rally1” stūres bija plānots piedzīvot šīs sezonas WRC čempionam Sebastjēnam Ožjē, taču Evansa ekipāžas negadījuma dēļ viņam nāksies nogaidīt. Kā zināms, nākamgad Evanss būs “Toyota” pilnas slodzes pilots, bet Ožjē startēs atsevišķos posmos, ieskaitot sezonas atklāšanas sacīkstes Montekarlo.

Tikmēr kļuvis zināms, ka šodien testus pie “Ford Puma Rally1 Hybrid” stūres turpat Francijas Alpos aizvadīs Sebastjēns Lēbs, kurš pie stūres nomainīs Kreigu Brīnu. Nesen “M-Sport Ford” paziņoja, ka uz nākamo pasaules čempionāta sezonu pagarinājusi līgumu ar Gasu Grīnsmitu, bet jau iepriekš kontrakts bija noslēgts ar Brīnu, kurš arī startēs visos posmos.

Nav noslēpums, ka Lēbs ir tuvu līguma parakstīšanai par startēšanu atsevišķos posmos “M-Sport” komandas sastāvā un visticamāk sezonas laikā dalīs mašīnu ar Adrijēnu Formū. Deviņkārtējais WRC čempions, ļoti iespējams, būs uz starta Montekarlo rallijā.

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com