Duvāls startēs Jaunzēlandē

Info: stobartmotorsport.com
Foto: ewrc.cz

Ir kļuvis zināms, ka „Stobart” komandas otrais braucējs WRC Jaunzēlandes rallijā būs Fransuā Duvāls, kurš Vācijas rallijā izcīnīja trešo vietu.

Vācijas rallijā piektajā ātrumposmā Dž.Galli ļoti lielā ātrumā noskrēja no ceļa un ieskrēja kokos, kā rezultātā pilots lauza kreisās kājas augšstilbu. Kamēr sportists ārstēsies, cītīgi tika meklēts viņa aizvietotājs. Viens no variantiem bija Fransuā Duvāls, jaunais talants Berijs Klarks un norvēģis Andreas Mikelsens. Starp visiem kandidātiem parādījās arī Gronholma vārds un somu sportists saņēma oficiālu piedāvājumu startēt Jaunzēlandes rallijā. Taču Gronholms bija īss un lakonisks – „Esmu beidzis savu rallija karjeru.”

To arī saprot „Ford” komandas šefs Malkolms Vilsons, kuram nācās meklēt citu Galli aizvietotāju. Tas arī veiksmīgi tika atrasts – Vācijas rallijā trešās vietas ieguvējs Fransuā Duvāls. Viņš un Metjū Vilsons cīnīsies par punktiem ražotāju iekaitē. Parasti komandas var mainīt tikai vienu braucēju – vai nu pilotu, vai arī stūrmani, taču šoreiz tiks mainīti uzreiz divi cilvēki, jo Duvāls nepārzin itāļu valodu.

„Esam ļoti priecīgi, ka Duvāls startēs Jaunzēlandē,” saka komandas šefs Malkolms Vilsons. „Viņš Vācijas rallijā paveica lielisku darbu. Tā kā viņš startēs arī Spānijā un Francijā, šī viņam būs lieliska iespēja labāk apgūt automašīnu.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *