Atskats uz aizvadīto Vācijas ralliju

Info: crash.net
Foto: rally3.de

Ar Sebastiana Loeba uzvaru noslēdzās Vācijas rallijs, pēc kura notika līderu maiņa gan pilotu, gan ražotāju ieskaitē. Tagad jaunais WRC rallija līderis ir Loebs, bet ražotāju ieskaitē vadībā ir „Citroen”.

„Mūsu mašīna bija lieliska no starta līdz pat finišam,” priecājas sacensību uzvarētājs Sebastians Loebs. „Trāpījām ar riepu izvēli, kur veiksmīgi izvēlējāmies gan mīkstā, gan cietā sastāva riepas. Ar mašīnu labi sapratos visās trases sekcijās. Patīkami šeit uzvarēt, jo šeit allaž ir daudz Francijas līdzjutēju. Arī ražotāju kopvērtējumā esam apsteiguši „Ford” komandu, tāpēc ir daudz iemeslu, lai būtu apmierināti ar šo nedēļas nogali.”

Arī otrās vietas ieguvējs Danijs Sordo bija apmierināts ar otro vietu. „Esmu apmierināts ar otro vietu. Lai arī šis nav no maniem mīļākajiem rallijiem, patīkami, ka beidzot varēja braukt uz asfalta. Mēs izcīnījām pirmo un otro vietu, kas kopvērtējumā ražotāju ieskaitē deva iespēju izvirzīties pirmajā vietā. Arī pilotu ieskaitē pacēlos par vienu vietu augstāk, tāpēc mums jāturpina tādā pašā garā.”

“Patīkami, ka pēc nelieliem testu braucieniem un ar jaunām riepām mēs varam finišēt uz goda pjedestāla,” saka beļģu autosportists Fransuā Duvāls. „Ir sarežģīti cīnīties ar braucējiem, kuri visu gadu brauc Pasaules čempionāta posmos, kā arī piedalās dažādos testu braucienos. Šajā nedēļas nogalē mēs ieguvām daudz pozitīvu lietu – sākot no regulējumiem un beidzot ar riepām. Šī pieredze mums palīdzēs nākamajos asfalta rallijos.”

Ne pārāk ar savu sniegumu apmierināts bija Miko Hirvonens, kurš, cerēja finišēt pirmajā trijniekā. „Man ļoti paveicās 16. ātrumposmā. Manā stenogrammā vienā līkumā bija pierakstīts, ka var nedaudz griezt, taču man iznāca nogriezt trases iekšmalu pārāk daudz. Tas bija ātrs līkums, kā rezultātā mašīna ilgu laika posmu brauca uz diviem riteņiem. Biju tuvu avārijai. Redzēju, ka Duvāls sāk atrauties, tāpēc beigās vairs lieki neriskēju, jo negribēju pieļaut kļūdas. Jūtu, ka manas braukšanas prasmes uz asfalta uzlabojas.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *