Subaru Spānijā un Korsikā startēs ar trīs ekipāžām

Info: swrt.com
Foto: ewrc.cz

„Subaru” komanda paziņojusi, ka Spānijas un Korsikas WRC rallijos viņi startēs ar trīs ekipāžām. Komandas trešais pilots būs 2003. gada JWRC čempiona titula ieguvējs Briss Tirabissi no Francijas.

Jau ziņojām, ka nākamajā gadā „Subaru” komanda startēs ar divām komandām, taču tagad, lai uzlabotu situāciju ražotāju kopvērtējumā un savu sniegumu uz asfalta, komanda pieteica trešo mašīnu, kura startēs tikai Spānijas un Korsikas rallijos. Pie trešās „Subaru” mašīnas stūres sēdēs 31 gadus vecs franču sportists Briss Tirabissi, kurš 2003. gadā kļuva par JWRC uzvarētāju.

Šogad sportists nolēma savus spēkus izmēģināt IRC rallijā, kur piedalījās piecos posmos. Četros no tiem viņš bija spiests izstāties, bet Krievijā izcīnīja septīto vietu un pirmos divus punktus. Komanda uzskata, ka ņemot vērā viņa pieredzi uz asfalta seguma, sportists varētu būtiski palīdzēt „Subaru” komandai.

Tirabissi savas karjeras laikā aizvadījis 27 WRC rallijus, no kuriem Korsikas rallijs ir viņa mīļākais posms. Pēdējo reizi pie WRC stūres viņš sēdēs 2007. gadā, kad piedalījās jau minētajā Korsikas rallijā. Viņa rīcībā bija N4 klases „Peugeot 207 S2000″ automašīna, ar kuru tika izcīnīta otrā vietu N4 klasē, un 12. absolūtajā kopvērtējumā.

„Esmu ļoti laimīgs, ka ar „Subaru” komandu varēšu piedalīties divos rallijos,” saka Tirabissi. „Man nav tik lielas pieredzes ar WRC automašīnu, taču abus šos ralliju zinu ļoti labi. Mans uzdevums Spānijā ir izprast mašīnu un iepazīt komandu. Korsikā, ja jutīšos pārliecināts par savām spējām, plāns ir izmantot visas mašīnas priekšrocības un braukt pēc iespējas ātrāk.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *