Divi ralliji ar vienu biļeti – ERC ‘Delfi Rally Estonia’ un WRC ‘Tet Rally Latvia’

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Dubultojiet adrenalīnu ar unikālo “ESTLAT” rallija biļeti, ar kuru šomēnes varēsiet apmeklēt gan ERC posmu “Delfi Rally Estonia”, gan WRC posmu “Tet Rally Latvia”! Šī apvienotā rallija biļete sniegs Jums unikālu iespēju piedzīvot ātrākos abu čempionātu rallijus, kuros piedalīsies arī pasaules rallija čempionāta Polijas posma piektās vietas ieguvēji Mārtiņš Sesks un Renārs Francis.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Igaunijā notiks 5.-7. jūlijā, bet FIA pasaules rallija čempionāta posms Latvijā – 18.-21. jūlijā. Šonedēļ Igaunijā latviešu ekipāža Sesks/Francis atgriežas pie “Rally2” auto stūres, bet divas nedēļas vēlāk Latvijas WRC posmā startēs ar “Ford Puma Rally1 Hybrid”.

‍Ar šo digitālo biļeti Jūs varat apmeklēt ERC “Delfi Rally Estonia” skatpunktus, bet pirms došanās uz WRC “Tet Rally Latvia” skatpunktiem, nepieciešams apmeklēt kādu no biļešu maiņas punktiem – uzrādot digitālo biļeti, Jūs saņemsiet aproci, ar kuru varēsiet apmeklēt WRC “Tet Rally Latvia” skatpunktus. Gan ERC “Delfi Rally Estonia”, gan WRC “Tet Rally Latvia” rīkotājs lūdz Jums iegādāto biļeti uzglabāt visu pasākuma laiku!

“ESTLAT” apvienotā biļete paredzēta visām rallija dienām, visiem rallija skatpunktiem. Biļetes cena – 129 euro!

Vairāk par WRC “Tet Rally Latvia” biļetēm: https://www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/3932

Detalizētāku informāciju par pasākumiem var atrast mājaslapās www.rallyestonia.com un www.lvrally.com. Ralliju var apmeklēt tikai organizatoru izveidotajās oficiālajās skatītāju zonās, ieeja – tikai ar rallija biļeti Igaunijā un aproci Latvijā. Lai nodrošinātu drošu pasākumu visiem skatītājiem un sacensību dalībniekiem, visus skatītājus lūdzam rūpīgi iepazīties ar drošības noteikumiem. Ja biļeti esat izdrukājis, nelociet tās QR koda daļu un saglabājiet to līdz pasākuma beigām. Biļetes kopēšana un tālākpārdošana ir aizliegta, par biļetes ļaunprātīgu izmantošanu atbild sākotnējais biļetes pircējs.

Lūdzam ņemt vērā rallija sacensību sarīkošanas specifiku, ātrumposmiem notiekot pa lauku un mežu ceļiem, kur ne vienmēr ir iespējams nodrošināt ērtu piekļuvi.

Precīza informācija par biļešu maiņas punktu atrašanās vietām WRC Tet Rally Latvia laikā un to darba laikiem tiks publiskota sacensību oficiālajā interneta mājaslapā www.lvrally.com.

Autosports var būt bīstams! Neskatoties uz to, ka organizators veic visus iespējamos drošības un piesardzības pasākumus, autosportā var notikt neparedzami negadījumi. Apmeklētāji ir pilnībā atbildīgi par sevi un tiem ir jāvērtē, vai viņu drošība sacensību norises vietā nav apdraudēta. Apmeklētājiem ir pienākums ievērot sacensību personāla norādījumus.

‍FIA pasaules rallija čempionāta posmu Tet Rally Latvia, kas Latvijā norisināsies 2024. gada 18.-21. jūlijā, iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī RīgasTukuma novadaTalsu novada un Kuldīgas novada pašvaldība. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, liels paldies galvenajiem sponsoriem Ramirent un Sportland, kā arī sponsoriem SIXTFristads un BTA. Paldies Tet Rally Latvia partneriem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Latvijas Valsts meži un Dienvidkurzemes novads. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Latvia atbalstītājiem AKROPOLEDHLElnetworksFloraFN ServissJānis PūceLöfbergsMB Grupa un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing TechnologiesTet Rally Latvia rīko RA Events kopā ar Ātruma festivālu Kurzeme un Latvijas Automobiļu federāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *