BP Ford komanda Somijas rallijā startēs ar jauno modeli

Info: www.rally-live.com
Foto: www.rallye-info.com

Kamēr daudzi piloti atpūtās un krāja spēkus otrajai sezonas pusei, tikmēr „BP Ford” komanda strādāja pie sava jaunā „Ford Focus RS WRC 07″ modeļa. Nu ir kļuvis zināms, ka atlikušo sezonas daļu abi komandas vadošie piloti Gronholms un Hirvonens brauks ar jauno modeli, kamēr komandas trešais pilots Kalids Al Kasimi brauks ar iepriekšējo Ford modeli.

Komanda uz šo ralliju dodas diezgan pacilātā noskaņojumā, jo tās pārsvars par tuvākajiem sekotājiem ražotāju ieskaitē ir 28 punkti. Arī Gronholms rallija kopvērtējumā atrodas vadībā, par 9 punktiem apsteidzot Loebu. Abiem pilotiem šīs būs īpašas sacensības, jo šis ir viņu mājas rallijs, kur tūkstošiem fanu gaidīs uzvaras.

Kā uzskata komandas pārstāvji, šis solās būt diezgan sarežģīts un grūts rallijs. Ātrumi būs ļoti lieli, tāpēc liela vērība ir jāpievērš trases pierakstīšanai, jo kļūdas te netiks piedotas.

Gronholms ir atzīts par Somijas rallija meistaru, jo savā līdzšinējā karjerā viņš šeit ir uzvarējis jau sešas reizes.

„Šis ir mans viens no mīļākajiem rallijiem. Būtu svarīgi tagad izcīnīt pēc iespējas vairāk punktu, lai es varētu palielināt savu pārsvaru pār Loebu. Jaunā mašīnā no vecās īpaši neatšķiras, bet pēc komandas mehāniķu smagā darbā ir veiktas dažas mazas, bet būtiskas nianses, kas mūs noteikti padarīs ātrākus. Esmu gandarīts ar mūsu testu braucieniem, bet īstie augļi parādīsies tikai pašā trasē.” tā par gaidāmo ralliju izteicās Gronholms.

Arī otrs komandas pilots Hirvonens, kurš otrdien svinēs savu 27. jubileju, atzīst, ka šis ir viņa mīļākais rallijs.

„Es savu karjeru sāku tieši uz šāda tipa ceļiem, tāpēc tie man nav sveši. Pati labākā sajūta, kuru var izjust šajā sportā ir tad, kad tu lec tramplīnā un uzreiz pēc tam seko līkums, kuru izbrauc sānslīdē. Es uz starta iziešu tikai ar vienu domu – uzvarēt. Apzinos, ka tas būs grūti, jo man priekšā ir Gronholms, kurš šeit jau ir uzvarējis sešas reizes”.

Komandas trešajam pilotam Kalidam Al Kasimi šis būs viņa 7. starts WRC.

„Pēc visiem sagatavošanas darbiem un testu braucieniem es ar lielu nepacietību gaidu Somijas rallija startu”, saka Al Kasimi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *