BP Ford komanda piesaka trešo mašīnu

Foto:www.ford.co.uk

„BP Ford” komanda ir panākusi vienošanos ar Apvienoto Arābu Emirātu pārstāvi Kalidu Al Kasimi, kas šogad paredz viņa dalību četros WRC posmos – Somijā, Vācijā, Spānijā un Īrijā, bet nākamgad jau desmit posmos. Kalids Al Kasimi pašlaik piedalās FIA Tuvo Austrumu rallijā, kur kopvērtējumā pēc aizvadītajiem pieciem posmiem ir izvirzījies vadībā.

Komandas sadarbība ar šo autosportistu varētu būt izskaidrojama ar to, ka „BP Ford” komanda ir vienojusies ar Apvienoto Arābu Emirātu tūrisma varas pārstāvjiem par to, ka no nākamā gada „BP Ford” komanda pārtaps par „BP-Ford Abu Dhabi World Rally Team”. Lai arī komandas nosaukums mainīsies tikai nākamgad, ir zināms, ka jau sākoties Somijas rallijam, „BP Ford” automašīnām būs nedaudz savādāks vizuālais noformējums, jo visas trīs automašīnas rotās Abu Dhabi uzraksts.

„Tās mums ir tiešām ļoti labas ziņas” saka komandas vadītājs Malkoms Vilsons. „Pats fakts, ka Apvienoto Arābu Emirātu tūrisma varas pārstāvji tik ļoti gribēja pievienoties mums, padara mūs daudz spēcīgākus un pārliecinošākus. Ceru, ka šī pārliecība mums būs arī nākotnē.”

Plāni startēt WRC posmos un sadarbība ar „BP Ford” komandu varētu būt ļoti cieši saistīti ar to, ka Abu Dabi pārstāvji cer, ka tuvākajā nākotnē Apvienotajos Arābu Emirātos izdosies sarīkot vienu no WRC rallija posmiem.

Pagaidām labākais Kalida Al Kasimi sasniegums kādā no WRC posmiem ir 2006.gadā Kipras rallijā izcīnītā 13. vieta, kuru viņš izcīnīja, startējot ar Subaru Impreza WRX STI automobili.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *