Loebs uzvar Donegalas rallijā

Info: www.rally-live.com
Foto: www.crspics.com

Ar Loeba uzvaru ir noslēdzies Īrijas čempionāta piektais posms – Donegalas rallijs, kurā francūzis savu tuvāko sekotāju M.Higinsu apsteidza par vairāk nekā divām minūtēm. Trešais, zaudējot uzvarētājam gandrīz sešas minūtes, bija E.Donelijs. Atgādināsim, ka Īrijas čempionāta pirmajā posmā triumfēja „BP Ford” komandas pilots Gronholms.

Loebs šo ralliju uzsāka diezgan piesardzīgi, ņemot vērā to, ka Īrijas rallijs pilotam ir samērā svešs, trase šeit ir ļoti ātra, šaura un nelīdzena, kas kļūdas nepiedod. Pēc pirmajiem ātrumposmiem pārliecinošā vadībā bija izvirzījies mājinieks M.Higins ar savu Subaru Impreza S11 automašīnu, bet izslīdēšana no trases SS7 un 8. ātrumposmā pārdurtā riepa viņa lielo pārsvaru par Loebu samazināja līdz nepilnām 2 sekundēm. Devītajā ātrumposmā Loebs izvirzījās rallija vadībā un sāka lēnām atrauties no sava tuvākā sekotāja, līdz beigās viņa pārsvars pār M.Higinsu bija divas minūtes un 7 sekundes.

„Šis bija ļoti labs treniņš” saka rallija uzvarētājs Loebs. „Es esmu apmierināts ar šīm brīvdienām un paveikto darbu. “Līdz šim mums nebija nekādu īpašo zināšanu par Īrijas ralliju. Zinājām tikai, ka šeit ir ļoti īpašas asfalta īpatnības un, ka rallijs ir ļoti grūts un sarežģīts. Šis noteikti bija ļoti labs treniņš, lai sagatavotos WRC sezonas beigās gaidāmajam Īrijas rallijam.”

Atgādināsim, ka nākamais WRC posms no otrā līdz piektajam augustam norisināsies Somijā.

Donegalas rallija rezultāti:
1. Sebastien Loeb (Citroën C4) 2:48:38.3
2. Mark Higgins (Subaru Impreza S11) +2:07.0
3. Eugene Donnelly (Subaru Impreza WRC) +5:44.9
4. Paul Harris (Toyota Corolla WRC) +10:36.1
5. Patrick Elliott (Subaru S11) +12:55.6
6. Seamus Leonard (Mitsubishi Evo 9) +16:21.9
7. Mike Curran (Mitsubish Evo 9) +19:07.1
8. Sean Devine (Subaru Impreza) +19:30.1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *