Vilksam rallija laikā sadeg auto

Info, Foto: rallybuzz.com

Neveiksmīgi otrais Lielbritānijas rallija čempionāta posms beidzies Gajam Vilksam, kurš, būdams rallija līderis, avarēja. Nedaudz vēlāk pēc avārijas mašīna aizdegās un sadega.

Vilks šajā Lielbritānijas rallija čempionāta “Pirelli International Rally” otrajā posmā līdz šim bija izcīnījis divas uzvaras pēc kārtas, kur arī šoreiz viņš tika uzskatīts par galveno rallija favorītu. Līdz šim abas reizes viņš šajā rallijā kopā ar savu stūrmani Filu Pugu startēja ar ”Mitsubishi Evo 9” automašīnu, taču šoreiz Vilks uz starta izgāja ar “Proton Satria Neo Super 2000” automašīnu.

Lai arī konkurence bija ļoti spēcīga, ralliju Vilks iesāka ļoti labi. Jau pēc trijiem posmiem viņš par 23 sekundēm apsteidza Marku Higinsu (Subaru Impreza N11). Pēc septītā posma Vilksa pārsvars pār Higinsu bija 26 sekundes, taču tad nāca liktenīgais astotais dops.

Vienā no līkumiem Vilks iegāja diezgan lielā sānslīdē, kur aizķēra mašīnas aizmuguri, un mašīnai daļēji nokrita aizmugurējais bampers. Vilks nolēma turpināt ralliju, taču neilgi pirms finiša mašīna vairs nebija braucama. Bampers, kurš atradās tieši virsū izpūtējam, aizdegās. Vilks nolēma apstāties, taču gan no bampera, gan no sakarsušā izpūtēja aizdegās arī mežs. Lai arī meža ugunsgrēku ar ekipāžas un ar citu sportistu palīdzību izdevās apdzēst, mašīnu glābt nevarēja un tā pilnībā sadega. Gan Vilks, gan viņa stūrmanis šajā ugunsgrēkā necieta.

Līdz ar Vilksa izstāšanos, vadībā izvirzījās Marks Higins, taču viņam neizdevās nosargāt uzvaru, jo Keits Kronins bija ātrāks. Trešais “Pirelli International Rally” rallijā palika Deivids Bogijs.

“Pirelli International Rally” rezultāti:
1. Keith Cronin/Greg Shinnors Mitsubishi Lancer Evo 9 1:10:17.7
2. Mark Higgins/Bryan Thomas Subaru Impreza N11 +0:00:02.0
3. David Bogie/Kevin Rae Mitsubishi EVO 10 +0:01:29.0
4. Alastair Fisher/Rory Kennedy Mitsubushi EVO 9 +0:01:30.8
5. Jonathan Greer/Antony O’Conaill Mitsubishi Lancer Evo 9 +0:01:43.0
6. David Weston Jnr/Dave Robson Subaru Impreza N14 +0:02:02.8
7. Daniel Siguardason/Andy Bull Mitsubishi Evo 10 +0:04:39.1
8. Chris Firth/Martyn Taylor Subaru Impreza +0:06:00.1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *