Ar izcīnītu uzvaru Baltkrievijas rallija čempionāta otro posmu “Rally Belarus 2015” noslēgusi Gata Vecvagara/Aivara Stoldera ekipāžā.

Rallijs Baltkrievijā norisinājās tieši pirms rallijsprinta “Kalnamuiža”, kas startēja nākošajā dienā. Sacensībās piedalījās 33 ekipāžas, tostarp četras mašīnas no Latvijas. Visām četrām mūsu ekipāžām veiksmīgi izdevās sasniegt finišu un iekļūt vadošajā desmitniekā.

Vecvagara/Stoldera ekipāža, kas šogad pārstāv “Vorobjovs Racing” komandu, finišā tuvākos sekotājus Sergeju Vjazoviču/Juriju Splošnoju uzveica par 5.3 sekundēm. Taču rallija laikā paši braucēji vēl nebija informēti par tā brīža rezultātiem.

Ar izcīnītu trešo vietu sacīksti Baltkrievijā pabeidza Guntis Lielkājis/Vilnis Miķelsons, kuri no uzvarētājiem atpalika 17 sekundes, bet savus tuvākos sekotājus apsteidza par nieka 2 sekundēm. Gan Vecvagara, gan Lielkāja ekipāžas startēja ar pilnpiedziņas auto.

Piektajā vietā ralliju noslēdza Jānis Vorobjovs, kurš uz šo sacīksti bija apvienojis spēkus ar bijušo stūrmani Artūru Žeibi un sēdās pie aizmugurējās piedziņas BMW M3 stūres. Ekipāžai rallija otrajā daļā radās tehnikas problēmas ar ātrumkārbu un automašīna uzreiz pēc finiša tika nogādāta Lietuvā, lai veiktu remontdarbus, informē komanda.

Astotajā vietā finišēja Toms Lielkājis/Toms Pirktiņš no “LMT Autosporta Akadēmijas”.

Jāpiemin, ka nākošnedēļ notiekošajā rallijā “Talsi 2015” startēs arī “Rally Belarus” otrās vietas ieguvējs Vjazovičs.

Pilni rezultāti >>

“Rally Belarus 2015” mirkļi:

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *