Vasaraudzis izcīna uzvaru Cēsu rallijā

Info: Juris Dargēvičs, www.f1.lv
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Vakarpar Latvijas rallija čempionāta ceturtā posma “Cēsis 2007” uzvarētāju ar vairāk kā pārliecinošu pārsvaru kļuva “Skandi Auto Rally Team” pilots Ivars Vasaraudzis, kurš trasē atkal devās ar jaudīgo “Mitsubishi Lancer WRC” automašīnu.

Vasaraudzis uzvarēja visos trīs sestdienas ātrumposmos, bet šodien bija ātrākais trijos no četriem dopiem, rezultātā iekrājot 1 minūtes un 48,82 sekunžu pārsvaru pār tuvāko sekotāju Jāni Vorobjovu. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena Cēsīs kāpa Andis Neikšāns un jāpiezīmē, ka pirmajā desmitniekā finišēja tikai tās ekipāžas, kas izmanto “Mitsubishi” tehniku.

Vorobjovs, kurš sacensības beidza gandrīz minūti priekšā Neikšānam, izrādījās ātrakais 11,54 kilometrus garajā piektajā rallija ātrumposmā. Vasaraudzis tajā palika tikai ceturtais, no uzvarētāja atpaliekot 4,8 sekundes. SS4 Vorobjovs bija ceturtais, bet SS6 un SS7 ieņēma otro pozīciju.

“A+” grupas vērtējumā Vasaraudzis savu tuvāko sekotāju Mārtiņu Svili apsteidza par 4 minūtēm un 15,5 sekundēm, bet vēl tālāk atpalika Jānis Felmanis. Tikmēr Vorobjovs svinēja uzvaru “N4” grupā, kur viņam izdevās pārspēt jau pieminēto Andi Neikšānu, kā arī viņa brāli Māri.

Dans Leščs ar “Honda Civic Type-R” pamanījās finišēt pirmais “N3” klasē un viņš aiz sevis atstāja Arti Štrausu un Ivaru Cauni. Tikmēr vismazāk jaudīgajā “AL2000” grupā pie uzvaras tika Viesturs Tilgass, kura rīcībā Cēsīs bija “Opel Ascona B” spēkrats. Aiz viņa finiša līniju šķērsoja Egils Īle un Normunds Verbelis.

Gūstot šajā sezonā jau trīs uzvaras, Vasaraudzis nostiprinājies arī Latvijas rallija čempionāta vadībā, kur “A+” grupā par 20 punktiem apsteidz Mārtiņu Svili. Mazāk pārliecinošās līderpozīcijās “N4” ieskaitē atrodas Jānis Vorobjovs. Viņš savu tuvāko sekotāju Andi Neikšānu apsteidz vien par četriem punktiem. “N3” klasē līderis ir Leščs, bet Verbelis pagaidām dominē “AL2000” braucēju konkurencē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *