Valta Zvaigznes ekipāža apmierināti ar veiksmīgu finišu BTA Rally Talsi 2011

Info, foto: Dace Janova (4rati.lv)

Svētdien Talsos finišēja trešais Latvijas rallija čempionāta posms „BTA Rally Talsi 2011″.

Pēc veiksmīgas debijas pirms pāris nedēļām notikušajā Tallinas rallijā, kur tika izcīnīta 1.vieta E12 klasē un 10.vieta rallija kopvērtējumā, uz starta Talsos ekipāža Valts Zvaigzne/Alvis Fjodorovs stājās apņēmības pilni.

„Gāja raibi”, atzīst pilots. Sacensību sākums izvērtās cīņā pašiem ar sevi. Pašā pirmajā grants ātrumposmā sportisti pārdzīvoja nelielu izbīli, priekšējā automašīnas stiklā noķerot zemu lidojošu mežapīli, tomēr no uzņemtā sacensību ritma nelaimīgajam putnam ekipāžu novirzīt neizdevās.

Pilsētas ātrumposms tika nobraukts raiti un sapulcējušos skatītāju tūkstoši iepriecināti ar pamatīgu lidojumu mākslīgajā tramplīnā par spīti tam, ka izvēlētās mīkstā sastāva riepas otrā ātrumposma beigās jau bija nopietni nodilušas.

Pirmajā nākamās rallija dienas ātrumposmā sporta automašīna pēkšņi apstājās un defekta, kas izrādījās izkritis relejs, atrašana un novēršana ekipāžai prasīja 9,5 minūtes, līdz ar to bija skaidrs, ka uz augstiem rezultātiem rallijā cerēt vairs nevar.

Tomēr sacensība tika turpināta un, kā atzīst Valts Zvaigzne, ir izdevies lielisks treniņš. Sportisti ir apmierināti ar sasniegto finišu vienā no grūtākajiem Latvijas rallijiem, kas pazīstams ar saviem mainīgajiem ceļa segumiem un sarežģītajiem ātrumposmiem.

Jau šīs nedēļas nogalē ekipāža Valts Zvaigzne/Alvis Fjodorovs dodas uz Lietuvu, lai startētu Viļņas rallijā, kur viņiem piešķirts augstais 12.starta numurs.

Pēc tam – 28.maijā Jelgavas „Rullīšu” trasē Zvaigzne piedalīsies jaunā autosporta attīstības projekta „O!kartes Autosporta Akadēmija” pirmajā atlases kārtā.

Šīs ekipāžas gaitām varēsim sekot līdzi arī Jēkabpils-Madonas rallijā, kas notiks 4.un 5.jūnijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *