Ekipāža A.Egle/A.Dauga tiek pie punktiem rallijā BTA Talsi 2011

Info: Didzis Eiduks
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

R-evolution Racing Team ekipāža A.Egle/A.Dauga Latvijas Rallija Čempionāta 3.posmā „BTA Rally Talsi 2011″ izcīnīja 4.vietu N4 grupas ieskaitē. Šajā rallijā, kas norisinājās 14. un 15.maijā piedalījās pavisam 85 ekipāžas no dažādām valstīm. Tā dēvētais „čempionu” rallijs bija sapulcējis arī milzum daudz rallija skatītāju.

R-evolution Racing Team uz Talsiem devās jaunā sastāvā. Aivis turpmāk brauks kopā ar Andi Daugu. Ekipāžas pirmais rallijs aizvadīts godam, jo rallijs Talsos ir bijis vienmēr prasīgs gan pret sportistiem, gan pret tehniku. „Rallijs nebija viegls,” iesāk Aivis Egle, „jo Talsu pusē ceļi ir ar mīkstu granti un tie pēc dažām sporta mašīnām jau bija izdangāti un ar dziļām bedrēm. Bija ļoti jāuzmanās, lai auto nesalauztu, jo šajā rallijā tādu iespēju bija pietiekoši daudz. Jāatzīst, ka mūsu starta pozīcija arī deva papildus grūtības, lai izcīnītu uzvaru N4 grupā.

„BTA Rally Talsi 2011″ norisinājās divas dienas, kur pirmajā dienā sportisti aizvadīja divus grants posmus un divus asfalta posmus. Pēc pirmās dienas, ekipāža A.Egle/A.Dauga kopvērtējumā ierindojās jau 12.vietā.

Andis Dauga: „Otro dienu iesākām savā tempā. Jāatzīst, ka uz visiem 100% nespējām pabraukt. Galvenokārt esam sapratuši tās lietas, kurās zaudējam svarīgās sekundes. Uz nākamo posmu noteikti būsim daudz ātrāki nekā Talsos.”

„BTA Rally Talsi 2011″ bija grandiozi rallija svētki, kur nosacīti tika atklāta vasaras un rudens posmu sezona Latvijas Rallija Čempionātā. Diemžēl R-evolution Racing Team ekipāža A.Egle/A.Dauga saskārās ar vienu nepatīkamu starpgadījumu devītā ātrumposma laikā. Pēc tam, kad pēc riepas nomaiņas trasē atgriezās Sviļa/Aizsilnieka ekipāža dažu sekunžu atstarpē aiz tās brauca Egle/Dauga. Devītais ātrumposms iekļāva sevī slavenos Sukturu tramplīnus. „Kad bijām pārlēkuši pirmajam tramplīnam, ieraudzījām, ka uz otrā tramplīna atrodas cilvēku pūlis, kas ar mugurām pret mums vēro iepriekšējās ekipāžas lēcienu trešajā tramplīnā. Tas bija patiesi biedējoši un nepatīkami. Ceru, ka es šādās situācijās vairs nekad nenokļūšu,” tā Aivis Egle.

Rallija finišā R-evolution Racing Team ekipāža A.Egle/A.Dauga ierindojās 7.vietā absolūti un 4.vietā N4 grupas ieskaitē LRČ ieskaitē.

Nākamās sacīkstes, kurās redzēsim A.Egli un A.Daugu būs rallijs „Jēkabpils-Madona 2011″, kas norisināsies 4. un 5.jūnijā. Vairāk par šo ralliju atrodama informācija – www.autorally.lv

Sportistus atbalsta: IT kompānija – Tieto, Uzņēmums – AMG Eksports, Kokapstrādes uzņēmums – Aļni AS, Inženieru kompānija – Prospeed, Riepu tirdzniecība – Latakko, Autosporta interneta veikals – rallystore.eu un citi.

Sīkāk par komandu informācija iegūstama – www.r-evolution.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *