Uz Kurzemi – labā noskaņojumā!

Info: SEB Unilīzings
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šīs nedēļas nogalē Kurzemē risināsies kārtējais LMT Latvijas čempionāta posms, rallijs „Kurzeme 2007″, kurā savi plāni un mērķi ir arī abām SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāžām Jānim Vorobjovam/Guntim Ervaldam un Egilam Īlem/Mārim Īlem.

Pēc uzvaras rallijā „Cēsis 2007″ Jānis Vorobjovs un Guntis Ervalds ir palielinājuši savu pārsvaru N4 klases kopvērtējumā, taču tas vēl nav tik liels, lai atlikušajām sacensībām pieietu vieglāk. „Čempionāts jau iet uz otru pusi un mums jācīnās par līderpozīcijas saglabāšanu, kas Liepājā, skatoties uz dalībnieku sarakstu, nebūs viegli,” atzīst Jāņa Vorobjova stūrmanis Guntis Ervalds.

Rallijam „Kurzeme 2007″ bez visām spēcīgākajām Latvijas N4 klases ekipāžām ir pieteikušies arī daži viesi, kas varētu ieviest zināmas korekcijas vietu izkārtojumā. Pieredzējuši Latvijas rallijos ir lietuvieši Vītauts Švedas/Žilvins Sakalausks un Sauļus Girdausks/Pauļus Urbonas, kuri startēs tieši N4 klasē.

„Mums jebkurš konkurents ir svarīgs, arī Ivars Vasaraudzis,” saka Jānis Vorobjovs. „Mēs centīsimies sasniegt mērķi, kurš šogad ir nemainīgs – būt starp labākajiem! Nevienu ātrumposmu nedrīkst noniecināt, ceļš paliek ceļš, neskatoties uz to, kā tas ir nosaukts, un pa visiem ceļiem ir jācenšas braukt maksimāli ātri!”

Pirms rallija „Kurzeme 2007″ Jānis Vorobjovs un Guntis Ervalds piedalījās Latvijas minirallija čempionāta posmā, rallijā „Ķekava 2007″, kur svinēja pārliecinošu uzvaru. „Ar savu rezultāti esmu apmierināts, uz Kurzemi braukšu labā garastāvoklī,” par startu minirallijā saka Jānis Vorobjovs. „Biju patīkami pārsteigts par minirallija dalībnieku līmeni, tas ir ļoti augsts.”

„Gatavojoties rallijam „Kurzeme 2007″ mums bija divas izvēles – aizvadīt treniņu sesiju ar ielas auto vai piedalīties minirallijā ar sporta auto, un mēs izvēlējāmies pēdējo,” stāsta Guntis Ervalds. „Startējām ar savu ciemos braucamo A grupas auto, taupot N4 klases mašīnu Kurzemei. Galvenais iemesls, kāpēc izvēlējāmies miniralliju, bija tas, ka šogad Kurzemes rallijā, pierakstot trasi, dažus ātrumposmus varēs izbraukt tikai divas reizes, kā tas ir minirallijā. Mēs gribējām pierakstīt trasi līdzīgi kā tas būs Kurzemē.”

Brāļi Egils un Māris Īles rallija „Kurzeme 2007″ trasē dosies kā pirmā AL2000 klases ekipāža, un viņu mērķis šajās sacensībās ir atgūt līderpozīciju klases kopvērtējumā, kas tika zaudēta pēc diviem neveiksmīgiem rallijiem. Šobrīd brāļi Īles AL2000 klases vērtējumā atrodas otrajā vietā, par trim punktiem atpaliekot no līderiem.

Rallijs „Kurzeme 2007″ startēs piektdien, 13. jūlijā, kad tiks aizvadīti trīs ātrumposmi. Sestdien, 14. jūlijā, Kuldīgas rajonā notiks atlikušie pieci ātrumposmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *