TypeR Party 07 piedalīsies Somijas čempioni!

Info: “Bensonu Sporta klubs”

Šāgada Somijas rallija čempioni N3 klasē – Jonass Lindross un Joni Lampinens – pieteikušies startam „TypeR Party ‘07″, kas iekļauts LMT Latvijas čempionāta pēdējā posmā, rallijā „Latvija 2007″.

„TypeR Party ‘07″, ko organizē „Bensonu Sporta klubs”, ir speciāli izveidota ieskaites grupa N3 un A7 klases „Honda Civic TypeR” automašīnām, kurā aicināti piedalīties sportisti no Baltijas, Skandināvijas un tuvējām ārzemēm.

Jau pirmajā pieteikumu iesniegšanas nedēļā „TypeR Party ‘07″ pieteicās piecas ekipāžas, no kurām tikai divas ir mājinieki. Divas ekipāžas pārstāv Somiju, viena – Krieviju. Gaidāms, ka dalībnieku sarakstu papildinās arī igauņu sportisti.

Jonass Lindross un Joni Lampinens vēl pirms sezonas beigām nodrošinājuši sev Somijas čempionu titulu N3 klasē. Viņi šogad uzvarējuši trijos no septiņiem valsts čempionāta posmiem, divos palikuši otrie un vienreiz finišējuši trešie. Kopsummā ekipāža sakrājusi 79 punktus un par 25 punktiem apsteidz tuvākos sekotājus Jarko Nikaru/Petri Nikaru. Interesanti, ka Somijas čempionātā N3 klasē no 14 ieskaites dalībniekiem 12 brauc ar „Honda Civic TypeR” automašīnām, arī šāgada čempioni.

Otra Somijas ekipāža, kas pieteikušies startam „TypeR Party ‘07″ – Jarno Kinnunens/Marko Sallinens – ir 2006. gada Somijas čempionāta bronzas medaļu ieguvēji klasē automašīnām līdz 2000 cm3. Šogad viņu rallija gaitas nav tik aktīvas – ekipāža piedalās atsevišķās sacensībās Somijā, Igaunijā un tagad brauks Latvijā.

Šāgada Somijas čempionātā un atsevišķos rallijos Igaunijā piedalījušies arī Andrejs Jušins/Anastasija Seļivanova – Krievijas ekipāža, kas pirmie no ārzemniekiem pieteicās „TypeR Party ‘07″. Somijā viņi aizvadījuši četrus posmus un visos tikuši pie ieskaites punktiem.

No Latvijas rallistiem „TypeR Party ‘07″ ir pieteikušies „Bensons Honda Racing” ekipāža Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis un Atis Veismanis/Renārs Laukgals, kuri pagaidām ir vienīgie A7 klases pārstāvji.

Rallijs „Latvija 2007″ risināsies 6.-7. oktobrī. Pirmā rallija diena tiks aizvadīta Jūrmalā un Tukuma rajonā, otrā – Madonas pusē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *