Rallijam Latvija 2007 piesakās ārzemju sportisti

Info: Lāsma Mentele, RLV preses sekretāre

LMT un Siemens Latvijas autorallija čempionāts pēc nepilna mēneša – 6. un 7. oktobrī atsāksies ar ralliju “Latvija 2007”. Posms solās būt intriģējošs un sportiski azartisks, jo jau pašreiz pieteikušās 37 ekipāžas, no kurām 7 ir ārvalstu.

Pieteikšanās rallija “Latvija 2007” (RLV) posmam uzsākta 02.09.07 un uz doto brīdi sacensībām piereģistrējušās 37 ekipāžas. Saskaņā ar rallija nolikumu RLV šogad varēs uzņemt 80 ekipāžas.

Šogad organizatori īpašu uzmanību velta ārvalstu sportistu piesaistei, un tā rezultātā savu dalību jau ir pieteikušas 4 Somijas, 2 Lietuvas un viena Krievijas ekipāža. Papildinoties dalībnieku sarakstam, tiek prognozēts, ka redzēsim mūsu valstī vēl neredzētas ekipāžas, kuras nodrošinās papildus intrigu.

Juris Sprūde, rallija „Latvija 2007″ rīkotājs uzsver: „Esam šogad uzstādījuši mērķi panākt, lai posmā kopā ar Latvijas sportistiem piedalās vairāk kā desmit ārzemju ekipāžas. Tas cīņu trasē saasinās un padarīs azartiskāku, cīnoties līdz pēdējam metram, līdz ar to posms būs interesants un saistošs gan pašiem dalībniekiem, gan skatītājiem. Rallijs „Latvija 2007″ ir arī vienojies par sava vārda nešanu ārpus Latvijas robežām sadarbībā ar Somijas rallija čempionu Jarī Ketomā, kurš veiksmīgi palīdz reklamēt Latvijas čempionāta posmu savā valstī.”

Rallijs „Latvija 2007″ šogad startēs ar posma atklāšanu sestdien, 6.oktobrī kūrortpilsētā Jūrmalā. Svētdien, 7.oktobrī – rallijs startēs leģendārā vietā – Madonā un tās apkārtnē. Pateicoties sponsoriem Parex līzings, Baltijas apdrošināšanas nams, Jūrmalas pilsētas dome, Bensons auto un citiem atbalstītājiem, organizatori sola nodrošināt skatītājiem šogad jaunus šova elementus atklāšanā.

Dalībnieku pieteikumus iespējams aplūkot internetā – www.autorally.lv.

Par ralliju „ Latvija”

Rallijs “Latvija” (RLV) ir Latvijas Rallija čempionāta pēdējais un vēsturiski viens no vecākajiem posmiem – šogad tam aprit 10 gadi. Pašreizējie organizatori, kas kopā strādā jau piecus gadus, uzsver, ka mērķis ir veidot posmu, kas būtu interesants un saistošs skatītājiem. Tāpēc posma norisē integrēti dažādi šova elementi, kā piemēram, auto parāde, speciāli atklāšanas pasākumi u.c. Pēdējos divus gadus rallijs “Latvija” saņēmis Latvijas Automobīļu federācijas atzinību un novērtēts kā „Labākais rallijs”. 2004. gadā tas saņēma atzinības novērtējumu „Par labāko izaugsmi”. Kopumā rallijs „Latvija” 2006. gadā pulcēja 68 dalībnieku ekipāžas un vairāk kā 50 000 aizrautīgu līdzjutēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *