Tieto Kronus Rally Team izcīna uzvaru

Info: Didzis Eiduks
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

„Tieto Kronus Rally Team” ekipāžas Egle/Jerums un Priednieks/Kirkovalds izcīnīja uzvaru rallijā „Teng Tools Rally Madona 2010″, kas norisinājās 5. un 6.jūnijā un bija LRČ 4.posms.

Latvijas rallija čempionāta 4.posms norisinājās Madonas apkaimes ceļos. Jau no pirmā ātrumposma pārliecinoši līderi N4 grupā bija tieši Tieto Kronus Rally Team ekipāža Egle/Jerums.Līderpozīcijas izdevās nosargāt līdz pat finišam un tika izcīnīti vērtīgi punkti sezonas kopvērtējumā. Pašlaik ekipāža ir atgriezusies 1.vietā ar 28 punktiem.

„Esam ļoti apmierināti un gandarīti par sasniegto rezultātu Madonas rallijā. Lai arī uzdevums izpildīts teicami un ne mirkli nezaudējām pārliecību par mūsu spēju uzvarēt, cīņa nebija viegla. Otrajā ātrumposmā auto parādījās tehnisks defekts – braucot ātrāk par 140 km/h sākās neizturama vibrācija. Pēc pirmās dienas finiša konstatējām ka jāmaina kardāns. Vēlreiz gribu pateikties saviem mehāniķiem par ieguldīto darbu un negulēto nakti, lai veiksmīgi sagatavotu auto otrās dienas startam,” tā pēc finiša Aivis Egle.

Neiztika arī bez kurioziem. „Piezemējoties pēc tramplīna regulējamā auto stūre no trieciena nolaidās viszemākajā pozīcijā, praktiski man uz ceļiem. Tā braukt nebūt nebija ērti, tāpēc pieliku visas pūles, lai stūri iedabūtu atpakaļ vecajā vietā. Pēc vairākiem mēģinājumiem tas arī izdevās, pie tam nezaudējot braukšanas tempu. Pēc tam pārbraucienā pamēģināju, vai tiešām stūri tik viegli izkustināt no vietas, bet tas nebija iespējams pat pieliekot visu spēku. Acīmredzot, braucot trasē ir kaut kāda papildus iekšējā enerģija, kas ļauj darīt pārdabiskas lietas,” smejas Aivis Egle.

Īsi pirms rallija sākuma Tieto Kronus Rally Team komandai pievienojās ekipāža Priednieks/Kirkovalds, kas startēja 2WD grupā ar savu Citroen Xsara Kit Car. Ekipāža sacīksti aizvadīja pārliecinoši un viņu līderpozīcijas ne mirkli netika apdraudētas, kā rezultātā tika izcīnīta 1.vieta grupā un nostabilizēta līderpozīcija čempionāta kopvērtējumā.

Pateicoties abu ekipāžu izcīnītajām 1.vietām šajā rallijā, Tieto Kronus rallija komanda ieguva 1.vietu arī komandu ieskaitē.

Lai arī pēc šī rallija Egle/Jerums atkal ir N4 grupas līderi, atlikušajos trīs Latvijas čempionāta posmos gaidāmas bezkompromisa cīņas. Saskaņā ar čempionāta nolikumu, ieskaitē tiek rēķināti pieci labākie rezultāti no septiņiem notikušiem posmiem. Tāpēc, lai uzvarētu čempionātā ir jāuzvar pēc iespējas vairākos posmos un to var reāli izdarīt jebkura no piecām vadošajām rallija ekipāžām.

Nākamais LRČ posms, kurā piedalīsies Tieto Kronus Rally Team ekipāžas būs rallijs „Latgale 2010″, kas norisināsies 10. un 11. jūlijā.

Komandas atbalstītāji: Tieto, Kronus, Statoil, Prospeed, Latakko u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *