Svilis/Aizsilnieks – rallija pēdējā pārbraucienā zaudēta pirmā vieta klasē

Info: D.Janova (4rati.lv)
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šīs sezonas vārda vistiešākajā nozīmē karstākais rallijs ir noslēdzies. Līkumu kaskādes un tramplīnu sērijas Latgales ceļos, jūlija tveice, putekļu mākoņi, neredzēti daudz avāriju – tāds šoreiz bija Latvijas rallija čempionāta kalendārā pirmo reizi iekļautais rallijs „Latgale”, kas 10.un 11.jūlijā notika Daugavpils un Rēzeknes pusē.

Ekipāža Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks sacensībās startēja ar Mitsubishi EVO VIII un septīto kārtas numuru. Pēc pirmās rallija dienas trīs ātrumposmiem sportisti finišēja kā ātrākie A+ klasē.

Nedaudz pabiedējuši skatītājus pļaviņā pie kādā no neskaitāmajiem viltīgajiem līkumiem, tomēr lieliski tikuši galā ar sarežģīto trasi, otrajā dienā pēc priekšpēdējā ātrumposma Svilis/Aizsilnieks bija pirmie savā ieskaites klasē un trešie rallija absolūtajā vērtējumā.

Līdz veiksmīgam finišam bija atlicis pavisam nedaudz, bet notika neparedzamais – pirms rallija pēdējā ātrumposma Rēzeknes kartodromā startā automašīnu piemeklēja tehniska problēma.

Lai gan šis posms tika nobraukts tikai ar mērķi sasniegt tā finišu, pēc ātrumposma vēl izdevās saglabāt pirmo vietu klasē. Tomēr, kad pārbraucienā uz pēdējo laika kontroli automašīna noslāpa un vairākās minūtes nebija iedarbināma, kavējuma dēļ tika saņemts sods un kļuva skaidrs, ka uzvaras šoreiz nebūs.

Ekipāža Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks ieguva otro vietu A+ klasē, kopvērtējumā paliekot septītie.

Nākamās sacensības, kur sportisti plāno piedalīties, ir rallijs Kurzeme, kas norisināsies 27-28.08.10.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *