Egle/Jerums rallijā „Latgale 2010” iegūst ceļojošo kausu

Info: Didzis Eiduks

Rallijs „Latgale 2010″ norisinājās šī gada 10. un 11.jūlijā, Daugavpils un Rēzeknes apkaimes ceļos, kur starp rallija dalībniekiem bija arī Tieto Kronus Rally Team ekipāža Egle/Jerums.

Tieto Kronus Rally Team ekipāža Egle/Jerums izcīnīja 3.vietu N4 grupas ieskaitē un ieguva arī īpašumā ceļojošo kausu, ko saņēma par sasniegto lielāko ātrumu rallijā „Latgale 2010″, tas ir, 125.55 km/h.

Rallijs „Latgale 2010″ ekipāžai paliks atmiņā kā izdzīvošanas sacīkste, jo pēc pirmās dienas otrā ātrumposmu, kur ekipāžas vadītais Mitsubishi Lancer Evo 9 saslīdēja un ietriecās kokā, tika sabojāta motora dzesēšanas sistēma. Bija nepieciešama visa nakts, lai komandas mehāniķi tiktu galā ar samilzušo problēmu, kur tika mainīta motora bloka blīve, lai ekipāža Egle/Jerums varētu turpināt sacīksti un cīnīties par punktiem. Rallija finišs tika sasniegts un dienas mērķis izpildīts.

„Vēlreiz gribu pateikties savai mehāniķu komandai, kas profesionāli tika galā ar tik lieliem motora bojājumiem. Pirmājā dienā sacīksti uzsākām labā tempā, bet otrais ātrumposms novilka treknu strīpu, kur rallijs mūsu ekipāžai pārvērtās par izdzīvošanas sacīksti. Kad iebraucām finišā, paši nespējām noticēt, ka mūsu tehnika ir izturējusi šos karstos apstākļus. Rallijs tiešām tika augstā līmenī noorganizēts. Patika interesantās un diezgan sarežģitās ceļu konfigurācijas,” tā pēc rallija Aivis Egle.

Tieto Kronus Rally Team ekipāžas nākamais starts plānots rallijā „Kurzeme 2010“, kas norisināsies 27. un 28. augustā Liepājas apkaimes ceļos.

Ir atlikuši vairs tikai divi posmi un saīsinās cīņa par čempiona titulu 2010.gada sezonā.Tieto Kronus Rally Team ekipāža Egle/Jerums sezonas kopvērtējumā uz doto brīdi atrodas 2.vietā ar 34 punktiem, atpaliekot par 4 punktiem no LMT rallija komandas ekipāžas A.Neikšāns/P.Dzirkals.

Aivis Egle: „Par čempiona titulu cīņā vēl nav beigusies, jo priekšā vēl divi posmi. Kā paredz LRČ nolikums, tad sezonas kopvērtējumā ieskaitē tiks ņemti vērā pieci labākie posmi no septiņiem. Intriga tikai vēl palielinās un mūsu ekipāža noteikti bez cīņas nepadosies.”

Bez komandas atbalstītājiem Tieto, Kronus, Statoil, Latakko, Prospeed un citiem, nebūtu iespējams sasniegt visaugstākos ekipāžas šīs sezonas mērķus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *