Subaru Rally Team rallijā Latvija 2008

Info: Subaru Rally Team
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Rīt un parīt Jūrmalas pilsētā un Madonas apkārtnes ceļos tiks aizvadīts pēdējais LR rallija čempionāta posms “Parex rally Latvija”.

Kā jau ierasts, dalībnieku skaitu kuplinās arī Subaru Rally Team Latvia ekipāžas. Kaut arī čempionāta ieskaitē piedalīsies tikai divas no trim komandas ekipāžām, rallija līdzjutējiem būs iespēja darbībā trasē redzēt tās visas.

Šodien sportisti iepazīstas ar asfaltaātrumposmiem Jūrmalas pilsētā, bet pēc vakar veiktās iepazīšanās ar trasi Madonas pusē piloti nelielā telefonintervijā padalījās ar saviem iespaidiem par gaidāmo ralliju.

Kaspars Šimkus, kurš ir nolēmis aizstāvēt savu 2. vietu A+ klases kausa kopvērtējumā, kā vienmēr, ir noskaņots optimistiski, tomēr piebilst, ka būs smagi. „Trase ir ātra unvietām ļoti slidena. Vietām meža ātrumposmos ir dubļi ar mālu kopā,un tādos lielos ātrumos būs grūti atrast pareizo bremzēšanas punktu pirms līkumiem. Bet slīdēs jau visiem, tāpēc īpaši par to neuztraucos, un galvenais jau man ir nosargāt 2. vietu kopvērtējumā.Brauksim kā pienākas!”.

Arī Andis Grīnbergs min lielos ātrumus dažos ātrumposmos, kas kopā ar viltīgām līkumu sasaistēm šo sacīksti padara īpaši sarežģītu. “Labi, ka pierakstot trasi, lielāko dienas daļu lija lietus. Tas palīdzēja saprast, kurā līkumā slīdēs vairāk, kurā nē. Trase interesanta, varbūt nedaudz par ātru, bet kopumā visu izšķirs ekipāžu prasme sastrādāties un pareizi izveidota stenogramma”, uzskata Andis.

Novēlam sportistiem veiksmīgi sasniegt finišu svētdienas vakarā Madonā, un skatītājiem – izbaudīt šo lielisko autosporta izrādi, klātienē atbalstot sportistus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *