Subaru Rally Team Latvia gatavi startam

Info, Foto: Subaru Rally Team Latvija

Rīt tiks dots starts LRČ pirmajam posmam “Sarma 2008”, kurā protams startēs visas trīs Subaru Rally Team Latvia ekipāžas. Kā jau iepriekš tika vēstīts, komandas ekipāžas Andis Grīnbergs / Edgars Svencis rīcībā būs šī gada sākumā Prodrive rūpnīcā būvētā N14-4 Subaru Impreza automašīna. Šīs nedēļas sākumā tika aizvadīti testi un treniņi ar Prodrive rūpnīcas inženiera John McLean dalību. Pēc testiem Andis atdzina, ka auto ir pilnīgi savādāks par savu vecāko brāli, bet sajūtas, kā auto vadās esot patīkamas, un lielupārsteigumu nevajadzētu būt. Pēc šīsdienas iepazīšanās ar trasi Andis norādīja, ka rīt un parīt būs ļoti ātra un tehniku nesaudzējoša sacīkste: “Ceļi ir sasaluši, sniega nau daudz, vietām ir sasalušas lielas bedres un rises, kas iebrauktas cēļā, kamēr tas vēl nebija sasalis”.

Abas vēl nepieminētās ekipāžas jau arī ir beigušas iepazīties ar trasi. Kā atdzina Juris Vilmanis, trase ātra un interesanta: “Būs īsta”dzirksteļu” sacīkste, neliela sniega un ledus sega ir tikai 80% no trases, pārējais sasalusi grants, kas put kā vasarā. Visspagaidām ir labi, būs interesanti, jāēd vairākzefīra un jāsmaida”.Ekipāža savu otro rallija sezonu uzsāks ar Subaru Impreza N12-46 auto, ar kuru jau tika startēts iepriekšējā sezonā.

Jautāts kādi iespaidi pēciepazīšanās ar trasi Kaspars Šimkus bija lakonisks, ātrumi lieli, sniega maz,kārtīga riepu iznīcināšanas gonka. Trase samērā interesanta ardaudzām viltīgām vietām un pāris tramplīniem kuros vaidzētu lēkt:”vienu tramplīnu atzīmējām īpaši, viltīga vietiņa,metīs līkumā”. Otrs tramplīns kaspēcKaspara domām metīs irgarākā taisnēPS7.

Visi komandas dalībnieki atdzina ka irlabā noskaņojumā un gatavi jau rīt doties trasē lai cīnītos parlabākajām vietām un punktiem komandas ieskaitē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *