Sirmacis ERC Beļģijas posma kvalifikācijā pārsit riepu

Sports Racing Technologies ekipāža Ralfs Sirmacis/Artūrs Šimins neveiksmīgi noslēguši Eiropas rallija čempionāta (ERC) Beļģijas posma kvalifikāciju, ātrumposma vidū pārsitot riepu.

Kvalifikācijas braucieni Kenotek Ypres Rally 2015 sacensību ietvaros notika ceturtdien, kad sportistiem bija jāveic 4.79 km garš asfalta ātrumposms.

ERC Junior klasē ātrāko laiku sasniedza Marijans Grībels no ADAC Opel Rallye Junior komandas, kurš par 0.2 sekundēm apsteidza Joahnimu Vagemanu. Tikmēr trešo vietu ieņēma čempionāta līderis Emīls Bergkvists.

Sirmača/Šimina ekipāža ar Twitter starpniecību informē līdzjutējus, ka ātrumposma vidū pārsista Peugeot 208 R2 automobiļa riepa, kas liedza sasniegt augstu rezultātu. Rezultātā viņi uzvarētājam Grībelam pazaudēja gandrīz 19 sekundes, paliekot pēdējā 13. vietā ERC Junior ieskaitē.

Otra Sports Racing Technologies komandas ekipāža Vasīlijs Grjazins/Dmitrijs Ļebediks (Peugeot 208 R2) ierindojās piektajā vietā.

Absolūtajā ieskaitē ātrākais bija Kevins Abrings (Citroen DS3 R5), kurš par 0.8 sekundēm pārspēja Frediju Loiksu (Skoda Fabia R5), bet trešo vietu, uzvarētājam zaudējot 1.3 sekundes, ieņēma Stefans Lafebvre (Peugeot 208 T16). Tikai ceturtais kvalifikācijā bija Eiropas čempionāta līderis Kreigs Brīns.

ERC sezonas piektais posms startēs šo pēcpusdien, kad tiks veikti pirmie septiņi ātrumposmi Beļģijas asfaltētajos ceļos. Savukārt sestdien tiks veikti vēl desmit ātrumposmi, sacensībām noslēdzoties vēlu vakarā.