Feofanovs: “Igaveņš ir kā psihologs, Ķenavs dod praktiskus padomus”

Pirms kāda laika Lietuvā notikošajā Utenas rallijā augstajā ceturtajā vietā N4 klasē finišēja ASRT komandas pilots Dmitrijs Feofanovs. Gan sportists, gan arī komanda ir apmierināta ar krievu braucēja uzrādīto ātrumu un progresu.

“Dmitrijs nobrauca stabili un bez kļūdām, par ko liecina arī augstais rezultāts N4 klasē, kur viņš izcīnīja 4.vietu. Tas iepriecina mūs un parāda to, ka mēs ejam pareizajā virzienā. Patrenēsimies vēl, un nākamsezon jau būs jāmērķē uz Top 3 N4 klasē,” par Feofanova rezultātu izsakās ASRT komandas vadītājs Mārcis Ķenavs.

Arī pats pilots bija priecīgs par aizvadīto ralliju. “Rallijs bija interesants, taču tas nebija viegls, it īpaši pēc pēdējiem rallijiem – garāka distance, sarežģīti ceļi, saule un putekļi,” iesāk Dmitrijs Feofanovs. “Bija daudz ātru ātrumposmu, kur daudzos no tiem vajadzēja spēt ātri mainīt ritmu. Taču esmu apmierināts ar savu sniegumu. Protams, būtu lieliski, ja kopvērtējumā šādos lielos rallijos man izdotos iebraukt Top 20. Pirmo reizi sajutu tuvumu godalgotajām vietām,” stāsta krievu braucējs.

Feofanovs atzīst, ka šobrīd, pateicoties daudzajiem nobrauktajiem rallijiem, ir gūts vērā ņemams progress, par ko sportists ir priecīgs. “Protams, ar savu šīs sezonas līdzšinējo sniegumu esmu apmierināts. Šogad jau pēc aizvadītas pussezonas mēs esam nobraukuši daudz vairāk nekā pagājušajā gadā kopā. Kas pats svarīgākais, tad visos rallijos esam nobraukuši līdz galam, kamēr pagājušajā gadā daudzos posmos izstājos. Šajā pēdējā rallijā jau sākām uzrādīt acīmredzamu progresu ātruma ziņā, par ko man ir prieks.”

Tāpat Feofanovs saka lielu paldies ASRT komandai. “Pirmkārt, esmu pateicīgs ASRT komandas puišiem, kuri man palīdzēja pārkāpt uz jauno mašīnu. Tas ir nopietns solis, kas paver jaunas iespējas. Protams, arī Ainars Igaveņš un Mārcis Ķenavs palīdz ar vērtīgiem padomiem. Ainars ir vairāk kā psihologs, bet Mārcis dod praktiskus padomus. Un tas man palīdz.”

Utenas rallija rezultāti N4 klasē

Vieta Nr. Valsts Ekipāža Marka Auto Rezultāts
1. 9 flag Vorobjovs Janis / Mālnieks Andris icon Mitsubishi Lancer Evo X
 1:14:32.1
2. 33 flag Kochanski Tomasz / Machela Maciej icon Mitsubishi Lancer Evo IX +4:03.5
3. 35 flag Vaškys Linas / Paškevičius Laurynas icon Mitsubishi Lancer Evo IX
+4:21.9
4. 24 flag Feofanov Dimitry / Kokinš Normunds icon Mitsubishi Lancer Evo IX +7:48.5
5. 39 flag Goloborodko Andrey / Tsyrfa Tatiana icon Mitsubishi Lancer Evo X +8:35.5
6. 18 flag Savela Pekka / Nordling Kaj icon Subaru Impreza STi N14 +9:20.5

Teksts un foto: ASRT

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *