Siguldā divas WRC automašīnas!

Info: LMT Latvijas rallija čempionāta preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis

Jo tuvāk rallijs Rīgai, jo vairāk WRC automašīnas! Rallijam „Sigulda 2007″ pieteikušās divi WRC spēkrati – ar Mitsubishi Lancer WRC Ivars Vasaraudzis/Valdis Spredzis, bet ar Toyota Corolla WRC brauks igauņi Maits Merilo/Pēps Kallaste.

Par Ivara Vasaraudža/Valda Spredža plāniem bija zināms jau iepriekš – viņi šogad ar WRC automašīnu startēs četros posmos. Bez Siguldas rallija viņi automobili pilotēs arī rallijos „Cēsis”, „Kurzeme” un „Latvija”.

Maita Merilo parādīšanās dalībnieku sarakstā ar WRC klases automašīnu ir pārsteigums. Igaunijas sportists jau iepriekš, lai arī ne visai regulāri, startējis Latvijas čempionātā, izmantojot Mitsubishi Lancer Evolution N4 grupas automobili. Corolla WRC igauņu duets esot noīrējis un šogad plāno startēt vairākos rallijos.

Jau pagājušogad rallijā „Latvija” bija redzamas divas WRC automašīnas – Vasaraudzis bija noīrējis Lancer WRC, bet viņa komandas biedri Raimonds Kisiels/Gatis Panavs – Ford Focus WRC. Ja īstenosies Kisiela plāni par WRC automobiļa iegādi vasaras sezonai, šogad Latvijā būs redzamas uzreiz trīs šādas mašīnas!

Lai gan Toyota Corolla nav pieskaitāma pie modernākajām rallija automašīnām un ar to pasaules rallija čempionātā Toyota rūpnīca startēja 1998. un 1999. gadā, auto tik un tā ir daudz ātrāks par Latvijas vadošajām N4 un A Plus grupas automašīnām. Pēdējo reizi Toyota Corolla WRC Latvijas trasēs bija redzēta 2005. gadā, kad igauņi Marguss Murakas/Āre Ojamē izcīnīja Latvijas čempiona titulu A Plus klasē.

LMT Latvijas čempionāta un kausa izcīņas autorallijā posmu „Sigulda 2007″ atbalsta „SEB Unilīzings”, „Auto Īle&Herbst”, Siguldas pilsētas Dome, „Fuchs”, „Telia Latvija”, „Baltijas Apdrošināšanas Nams” un „Siguldas Būvmeistars”. Informatīvi atbalsta „Kas Jauns”, „Zebra”, „Čas” un „Latvijas Avīze”. Tiešās reportāžas klausieties „Radio SWH”, bet sacensību apskatu iespējams vērot „TV-5″ kanālā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *