Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis ir gatavi cīņai rallijā „Sigulda”

Info: Bensons Honda Racing
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šīs nedēļas nogalē Siguldas apkārtnē notiks atceltais LMT Latvijas rallija čempionāta posms, rallijs „Sigulda 2007″, kuram pieteikusies arī vienīgā „Bensons Honda Racing” rallija komandas ekipāža Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis.

Jācer, ka šoreiz laika apstākļi neietekmēs rallija norisi – siltās ziemas dēļ rallijs „Sigulda” no 27. janvāra tika pārcelts uz 3. martu. Rallija trasē izmantoti sportistiem labi zināmi ātrumposmi, no kuriem daļa gan lielākoties izmantota vasarā, daži ātrumposmi ir saglabāti no pagājušā gada.

„Laika apstākļi un gaisa temperatūra patiešām Siguldas rallijā būs zem lielas jautājuma zīmes,” atzīst Krišjānis Caune. „Ja pieturēsies tikpat silts laiks, pirmajām automašīnām šis būs ziemas, pārējiem – pavasara rallijs. Neskatoties uz lielo salu pirms tam, segums vairs nebūs tik ciets.”

Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis sezonas pirmajā posmā, rallijā „Sarma” ierindojās ceturtajā vietā, un ir apņēmības pilni rallijā „Sigulda” rezultātu uzlabot, lai gan viegli tas nenāksies, jo uz starta stāsies visi N3 klases konkurenti.

„Esam apņēmības pilni finišēt TOP3!„ saka Krišjānis. „Ir tiešām liela vēlēšanās to paveikt, jo ilgu laiku neesam kāpuši uz goda pjedestāla. Arī rallijs „Sarma” ļauj mums domāt, ka varētu uzrādīt labu rezultātu Siguldā. Starp rallijiem esam „pārlasījuši” ātrumkārbu, lai nebūtu nekādu pārsteigumu, un sameklējuši papildus ziemas riepas, jo izrādījās, ka „Sarmā” savējās bijām sadeldējuši vairāk nekā tika gaidīts.”

Rallijs „Sigulda” būs vienas dienas rallijs – sestdien, 3.martā tika aizvadīti visi 10. ātrumposmi. Rallija starts paredzēts plkst. 8:30 Siguldā, pie tirdzniecības centra „Raibais suns”. Pirmā ātrumposma sākums plkst. 9:33.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *