Sarma 2007. Visas trīs RAMI R-evolution Racing ekipāžas trāpa desmitniekā

Info: RAMI R-evolution Racing
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Noslēdzies pirmais, ilgi gaidītais Latvijas čempionāta posms Sarma 2007. Īsta ziema, īstas cīņas par sekundēm un skaists rallijs. Visas trīs RAMI R-evolution Racing ekipāžas finišēja līderu desmitniekā, Egle/Aizkalns un Priednieks/Kirkovalds stājās uz pjedestāla, līdz ar to komanda šo sacīksti uzskata par veiksmīgu.

Jau ar pirmajiem ātrumposmiem revolucionāri iesaistījās cīņā par godalgotajām vietām. Pēc rallija pirmās dienas A.Egle/N.Aizkalns bija trešie N4 klasē un ceturtie absolūti, atpaliekot no pirmās dienas līderiem J.Vorobjova/G.Ervalda tikai 14,03 sekundes. Arī M.Mežaks/A.Ronis labi startēja – viņiem ceturtā pozīcija N4 klasē.

Pirmās dienas patīkamākais pārsteigums bija RAMI R-evolution Racing jaunpienācēju, ekipāžas A.Priednieks/J.Kirkovalds lieliskais sniegums. Viņi ar savu ne pārāk jauno Mitsubishi Evo 7 pēc pirmās dienas bija trešie A plus grupas ieskaitē un devītie absolūti.

Otrajā dienā notika visintriģējošākās cīņas pēdējo gadu Latvijas rallija vēsturē. Kā gan vēl to lai nosauc, ja pirmās vietas likteni N4 klasē pēc vairāk kā 100 ātrumposmu kilometriem izšķīra nieka pusotra sekunde. Savukārt, Egle/Aizkalns noturēja savu trešo vietu šajā visprestižākajā Latvijas čempionāta klasē, bet Mežaks/Ronis finišēja ceturtie. Absolūtajā vērtējumā Aivis Egle sīvi cīnījās par ceturto vietu ar pagājušā gada čempionu Ivaru Vasaraudzi, kurš gan startēja A+ ieskaitē. Lai arī Aivis sākumā bija priekšā, tomēr neliela kļūda 9.ātrumposmā ļāva vadību pārņemt Ivaram. Finišā abas ekipāžas šķīra tikai 1 sekunde!

A.Priednieks/J.Kirkovalds noturēja trešo vietu A+ grupas ieskaitē un bija ļoti apmierināti gan ar rezultātu, gan arī ar atgriešanos pie pilnpiedziņas auto stūres.

Pēc divām nedēļām notiks nākošais čempionāta posms, rallijs „Vidzeme 2007″, kas norisināsies Siguldas apkaimē. RAMI R-evolution Racing mērķis šim rallijam atkal būs cīnīties par godalgotajām vietām. Komandu atbalsta: RAMITEH, RAMIRENT, LATTELECOM TECHNOLOGY, TELIA LATVIJA, DNB NORD LĪZINGS, TIETOENATOR, REMUS.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *