Sākas pieteikšanās ziemas rallijam “Sarma 2023”

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Katras kārtīgas ziemas neatņemama sastāvdaļa ir tradicionālais ziemas rallijs Sarma, kas šogad Gulbenes puses ceļus pārņems 11. februārī. Tuvojoties rallijam, organizatori pamazām ir sākuši atklāt informāciju par gaidāmo ralliju, kā arī ir uzsākuši dalībnieku pieteikumu pieņemšanu.

Šogad rallija dalībniekiem būs jāveic 222 kilometru gara rallija distance, no kuriem pilnā ātrumā būs jāveic 86 ātrumposmu kilometri, kas sadalīti sešos ātrumposmos.

“Šobrīd pieņemts veidot rallijus aptuveni ar 90 ātrumposmu kilometriem. Kā vienmēr, domājot par sportistiem un skatītājiem, kritiski paraudzījāmies uz to, ko šogad varam piedāvāt. Nolēmām, ka piedāvāsim rallija Sarma esenci, neapaudzējot to ar liekiem kilometriem un ceļiem, kas pielikti klāt, tikai tāpēc, lai būtu. Ātrumposmiem ir jābūt kvalitatīviem, jo tas ir tas, pēc kā pie mums brauc sportisti, kuri pat nepiedalās nevienā čempionātā, un uz kuriem brauc skatīties mūsu līdzjutēji,” stāsta rallija Sarma direktors Vilhelms Sniedzāns.

Rallija Sarma 2023 atklāšana Gulbenes pilsētas centrā notiks 10. februārī, pulksten 18:00. Savukārt rallijam starts tiks dots nākamajā rītā, pulksten 9:00. Plašāku informāciju un oficiālos dokumentus var atrast Latvijas rallija čempionāta oficiālajā vietnē autorally.lv.

Plašāku informāciju par naktsmītnēm meklējiet Gulbenes novada tūrisma informācijas vietnē VisitGulbene Rallija Sarma jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook un Twitter.

Informāciju sagatavoja:
Ģirts Avotiņš
Rallija Sarma preses sekretārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *