RECTOR RACING: Spilgtas emocijas rallijā Madona

Info: Mārcis Kalniņš
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Nedēļas nogalē aizvadīts Latvijas Čempionāta piektais posms autorallijā, kurā piedalījās RECTOR RACING komanda ar Oskaru Laivenieku un Aleksandru Innuss. „Teng Tools Rally Madona 2010″ tika aizvadīts Madonas pusē, kur organizatori bija noorganizējuši labu sacensību un ļoti interesantu trasi, kurā startēja Latvijas spēcīgākie braucēji.

Cīņa bija saspringta, bet kā jau tehniskos sporta veidos – ne visu izšķir sportistu meistarība, šajā reizē komanda līdz finišam netika, jo sporta mašīnu piemeklēja tehnisks elektronisks defekts.

Sausie laikapstākļi un saules karstums bija radījis skaistam rallijam piemērotus ceļa segumus. Putekļi, ātras sānslīdes, emocijas, un skatītāju atbalsts radīja lielisku rallija atmosfēru. Jau no pirmajiem sacensību kilometriem ekipāža apliecināja, ka uzlabojusi savstarpēju sadarbību un treniņu darbs pirms šī rallija ir nācis par labu, jo īpaši stenogrammas pierakstā un precizitātē. Par to liecināja rezultāti – pirmajā sacensību dienā, pēc pirmā ātrumposma ekipāža ierindojās 9.vietā no 11 startējošām ekipāžām 2WD klasē. Otrajā posmā rezultāti tikai uzlabojās un komanda pakāpās uz 8.vietu. Otrajā sacensību dienā, pēc nobrauktā pirmā ātrumposma komanda turpināja uzlabot rezultātus – 7.vieta. Ceturtā ātrumposma startā automašīna pārstāj rūkt un to vairs nevar iedarbināt – rallijs beidzies. Lai gan šoreiz finišu sasniegt neizdevās tehnisku problēmu dēļ, komanda ar sadarbību un izaugsmi ir apmierināta un gatava turpināt iesākto trenējoties un gatavojoties nākamajām sacensībām.

Par aizvadīto sacensību, Caba stāsta: „Rallijs bija foršs! Man patika, jo sevī jutos daudz drošāk un pārliecinošāk, kaut trase bija ļoti specifiska, grūta. Sarūgtinoši bija izstāties īsti nesaprotot iemeslu, jo līdz startam ceturtajam dopam bija palikušas 30 sec., un pēkšņi motors vairs nerūc! Iedarbināt arī nevaru, jo auto neizrāda nekādas dzīvības pazīmes… Tāpēc ir šoreiz tā, ka esmu apmierināts ar komandas darbu, ar braukšanu, bet ne ar iznākumu…

Jau šodien sākam analizēt un meklēt tehniskos defektus, kāpēc auto vairs nerūc, kā arī domāsim par auto ātruma palielināšanu, jo secinām, ka pietrūkst mašīnai ātruma, lai varētu sacensties ar tuvākajiem konkurentiem. Ieguldīsim labu darbu, lai jau nākamajā reizē rallijā Latgale, mēs būtu atkal mazliet labāki!

Paldies, visiem, kas palīdz un ir palīdzējuši gan man, gan komandai kopumā! Paldies, mehāniķim (Miegam) par labi sagatavoto tehniku. Esmu ļoti priecīgs un pateicīgs par labo sadarbību ar Jāni Muižnieku, kas atvieglo un mobilizē organizatorisko rallija sadzīvi!

Tāds bija rallijs RECTOR RACING komandai, Madonā. Līdz rallijam Latgale ir mazliet laika, lai atkal iegūtu kāds jaunas zināšanas un paveiktu visus nepieciešamos mājas darbus. Komanda ir ļoti pateicīga saviem atbalstītājiem un līdzjutējiem, kas seko līdz notiekošajam ne tikai trases malā, bet arī internetā.

Par komandas aktivitātēm vasaras karstajos mēnešos turpināsim ziņot jums, esi tuvumā savai RECTOR RACING komandai!

Ar RECTOR RACING komandu kopā: SIA NORMA-S, SIA LAKALME, SUNOR, SKF, NADS, BOWLERO, RIMOR LATVIJA, RED BULL LATVIA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *