RECTOR RACING rallijā Latvija 2010 3.vieta starp N3 klases mašīnām

Info: Mārcis Kalniņš
Foto: Arnolds Šivars (Fotoaģentūra “4rati”)

RECTOR RACING komanda ar ekipāžu O.Laivenieks / A.Innuss rallijā „Latvija 2010″ startēja jau ierastajā 2WD klasē un no 19 startējošām ekipāžām RECTOR RACING komandas ekipāža finišā izcīnīja 7.vietu, bet starp N3 klases mašīnām – 3.vieta!

Pirmajā dienā, pēc pilsētas asfalta ātrumposma, ekipāža savā klasē ierindojās 10.vietā, tādā veidā varēja secināt, ka komanda var pretendēt uz augstākām vietām.Cabam pilsētas „samocītie” ātrumposmi nepatīk un klausot mehāniķu ieteikumam saudzēt mašīnas piekari, pirmās dienas ātrumposms bija tikai ieskriešanās otrajai dienai. Otrā dienā ekipāža ar katru ātruma posmu kopvērtējumā ieņēma augstākas vietas un arī savā klasē – 2WD pēc 4 ātruma posma ierindojās 6.vietā. RECTOR RACING atbalstītāji, kuri bija ieradušies uz sacensībām, izteicās, ka acīmredzami ir pielikts ātrumā un ka tik jāmēģina šādu tempu noturēt līdz galam, nepieļaujot kļūdas un tajā pat laikā saglabāt tehniku veselu akmeņainajā trasē. 6.vietu ekipāža saglabāja līdz pat priekšpēdējam ātrumposmam, kur 8.ātrumposmā ekipāžu par 6 sekundēm kopvērtējumā apsteidza A.Dambis/I.Jansons, tādā veidā ekipāžu O.Laivenieks/A.Innuss ierindojot 7.vietā.

Pēc šī tehniski grūtā rallija, RECTOR RACING komanda no sirds slavēja savus mehāniķus, kuri labi spēja sagatavot tehniku, kā arī sacensību laikā novērts tehniskos defektus, lai turpinātu ralliju. Par to, ka rallijs bija grūts, liecina daudzo nolauzto riteņu skaits, kas it sevišķi ietekmē mazo klašu dalībniekus, kuru starta numuri ir pie beigām. Atrastie auto regulējumi un to ideju īstenošana, liek domāt, ka progress ir neizbēgams, un ka smagā darba rezultāti neizpaliks.

Ar lielu prieku, par sasniegto finišu pēdējā 2010.gada Latvijas rallija čempionātā posmā, stāsta pilots Caba: “Šis rallijs bija SUPERĪGS! Sajūtu ziņā man šis rallijs šogad ir paticis visvairāk, jo ļoti labi jutos mašīnā un varēju ar katru ātrumposmu audzēt ātrumu un bija iekšēji tā pārliecība, kura ir nepieciešama rallijam. Viena tehniska ķibele gan bija, kura velkas pussezonu līdzi un kuru nekādi nevaram atrisināt, traucēja mazliet, bet kopumā man ļoti patika. Noticēju stenogrammai, noticēju sev, kā arī acīmredzamie mašīnas uzlabojumi ļāva braukt daudz drošāk un pārliecinošāk. Lielu pateicību gribu izteikt savam padomdevējam un treneri U.Gaujam, kurš ar mani strādāja starp sacensībām, un deva padomus. PALDIES, viņam par neliegto informāciju un labo draudzīgo attieksmi, kura man palīdz… Sezona noslēdzas uz ļoti pozitīvām sajūtām, un tas ļauj komandai ar jaunu sparu gatavoties nākamajai sezonai.

PALDIES, visiem sponsoriem, atbalstītājiem, īkšķu turētājiem un ģimenēm par sapratni un atbalstu!”

Komentārs arī no stūrmaņa – Aleksandra Innusa: “Trase mums startējot ar tik zemu starta Nr., briesmīga, taču ir izcīnīta vieta zem “Saules”, un esam pierādījuši to, ka drīkstam jau sākt braukt pa labāku ceļu. 😉 Šeit domāju, ka nākamajā sezonā tik tālu neliks. Tāda nu ir Kurzemes ceļu specifika. Akmeņi kāpostgalvas lielumā jau pirmajā reizē. Tā par šīs sezonas noslēgumu. Caba ir izdarījis lielu darbu, lai no šosejas tiktu uz grants ceļa. Ir atmaksājies treniņu darbs. Saprotams, ka šobrīd atpakaļ ceļa nav, ir jāstrādā un jāturpina sacensties trasē! A/m sagatavota, vēl jāpieslīpē mazas tehniskas lietas, kuras, manuprāt, traucē un izsit no ritma brīžiem. Patiess prieks ir par Jums visiem atbalstītājiem, jo bez Jums nebūtu šo skaisto dzīves mirkļu.”

Komanda saka lielu PALDIES saviem sponsoriem, mehāniķiem, medijiem un ģimenēm par atbalstu! RECTOR RACING komanda noteikti startēs Latvijas rallija čempionātā arī nākamajā – 2011.gadā ar jauniem mērķiem un jauniem pārsteigumiem!

Ar RECTOR RACING komandu kopā: SIA NORMA-S, SIA LAKALME, SUNOR, SKF, NADS, BOWLERO, RIMOR LATVIJA, RED BULL LATVIA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *