LATGRAN ekipāža Svilis / Aizsilnieks rallijā Latvija – 0.8 sekundes aiz Gardemeistera

Info: Dace Janova (4rati.lv)
Foto: Arnolds Šivars (Fotoaģentūra “4rati”)

Līdz ar pēdējām atvasaras dienām Jūrmalas un Kuldīgas pusē, pagājušās nedēļas nogalē ir noslēgusies Latvijas rallija čempionāta 2010.gada sezona.

Rallijs sākās ar superspeciālo 1,6 km īso ātrumposmu Jūrmalas pilsētā, kur ekipāža Svilis/Aizsilnieks, startējot A+ klases ieskaitē, nedaudz nokļūdījās un aizskāra trasi norobežojošo salmu ķīpu. Kā vēlāk izrādījās, iespējams, ka tieši pirmajā ātrumposmā zaudētā sekunde bija izšķirošā cīņā par iekļūšanu rallija labāko trijniekā.

Ātrs un sarežģīts rallijs, atzīst ekipāžas pilots Mārtiņš Svilis, īpaši uzteicot nākamās rallija dienas asfalta ātrumposmu uz Kuldīgas jaunā tilta – šajā ātrumposmā Svilis/Aizsilnieks bija otrie absolūti.

Tikpat labu rezultātu sportisti sasniedza arī astotajā ātrumposmā, kuru finišēja nākamie aiz rallija līdera Ivara Vasaraudža.

Mārtiņš Svilis ar stūrmani Aivi Aizsilnieku rallijā „Latvija 2010″ izcīnīja 3.vietu A+ klasē, absolūtajā kopvērtējumā paliekot ceturtie, tikai 0,8 sekundes zaudējot Tonijam Gardemeisteram.

Ekipāža saka paldies „LATGRAN”, „Toode” „Marteks auto”un „DLLA” līdzjūtējiem un mehāniķiem par atbalstu gan šajās sacensībās, gan visā 2010.gada rallija sezonā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *