RAMI R-evolution Racing uz Cēsīm pilnā sastāvā

Info: RAMI R-evolution Racing

7. un 8. jūnijā Latvijas Rallija Čempionāta ietvaros norisināsies kārtējais posms – rallijs „Cēsis 2008″.

Šogad rallijs „Cēsis 2008″ būs arī Lietuvas Rallija Čempionāta posms, tātad tas papildinās konkurenci visās ieskaites klasēs. Arī RAMI R-evolution Racing ir pieteikuši dalību rallijam „Cēsis 2008″ šādā sastāvā: Egle/Jerums (Mitsubishi EVO 9) N4; Travņikovs/Samušia (Mitsubishi EVO 8) A+; Dambis/Jansons (FIAT 124B) 2WD+.

RAMI R-evolution Racing ekipāža Egle/Jerums, kas šobrīd atrodas 3.vietā N4 grupas kopvērtējumā noteikti iesaistīsies cīņa par punktiem. Kā jau pēdējos gados pieredzēts, trase būs ātra ar gariem ātrumposmiem. A.Egle: „Noskaņojums labs. Gatavojamies šim startam gan skrūvējot savu sporta auto, gan ievingrinot rokas rallijsprintā „Tukums”, kur braucām kā safety ekipāža. Skaidri zināms ir tas, ka bez grants putekļiem šogad Cēsīs neiztikt, tas nozīmē, ka būs liela loterija. Cerams, ka mums paveiksies un ar šo problēmu nesaskarsimies.” Egle/Jerums ekipāžai jārēķinās arī ar Lietuviešu spēcīgākajiem braucējiem, kas piedalīsies šajā rallijā, jo paredzams, ka katrs izcīnītais ieskaites punkts 2008.gada sezonas noslēgumā būs no izšķirošs.

Smaga cīņa priekšā gaidāma RAMI R-evolution Racing ekipāžai Travņikovs/Šamušia, kas startēs A+ klasē – šajā klasē rallijā „Cēsis 2008″ uz starta stāsies arī divas WRC automašīnas, tāpēc tikt pie punktiem nebūs vienkārši.

Pārsteigumu ir sagādājusi arī RAMI R-evolution Racing ekipāža Dambis/Jansons, kas visiem par prieku ir pieteikuši savu dalību rallijam Cēsis ar FIAT 124B. A.Dambis: „Esam beidzot sagatavojuši FIAT 124B startam rallijā „Cēsis 2008″, no FIAT 124B oriģināls ir tikai korpuss! Esam tajā ievietojuši 2.0 litru 8V motoru. Auto ir aizmugurējā tilta piedziņa. Sen jau vēlējos ar šādu auto braukt autosacīkstēs, jo galvenais, kāpēc mūsu ekipāža startē – ir sajūtas, ko sniedz šāda veida tehnika. Salīdzinot ar Ford Fiesta (ar ko piedalījāmies sacīkstēs līdz šim) FIAT ir mazliet vājāks!” Kāda būs FIAT 124B debija Latvijas rallijā, to varēs redzēt Cēsis, kur RAMI R-evolution Racing ekipāža Dambis/Jansons uz starta stāsies ar 72 kārtas numuru.

Iespējams tieši rallijs „Cēsis 2008″ ieviesīs ievērojamas korekcijas čempionāta kopvērtējuma tabulā.

Komandas atbalstītāji: Ramirent, Ramiteh, TietoEnator, Rīgas Centrālais Termināls, Prospeed, Jelgavas Būvniecības sistēmas u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *