RAMI R-evolution Racing rallijā AUKŠTAITIJA 2007

Info: RAMI R-evolution Racing

24. un 25. augustā Lietuvā norisinājās Latvijas autorallija čempionāta priekšpēdējais posms „AUKŠTAITIJA 2007″. Lai cīnītos par uzvaru, uz ralliju bija ieradušies gandrīz visi Latvijas sportisti, tostarp arī visas trīs RAMI R-evolution Racing komandas ekipāžas – Egle/Aizkalns, Mežaks/Francis un Priednieks/Kirkovalds.

98 ekipāžu konkurencē Egle/Aizkalns ieņēma 9.vietu absolūti un 7. savā N4 klasē. Tomēr sportisti ar sniegumu nebija apmierināti. Pirmajā rallija dienā tika uzņemts labs temps un ekipāža bija starp līderiem, tomēr dienas pēdējā ātrumposmā notika nepatīkams starpgadījums – tumsā, bīstamā līkumā uz trases atradās skatītāji, kas palīdzēja nokļūt atpakaļ uz ceļa kādai citai avarējušai ekipāžai. Lai izvairītos no sadursmes un upuriem, Egle/Aizkalns iebrauca grāvī un zaudēja vairākus desmitus sekunžu. Līdz ar to otrā diena tika uzsākta tikai no 9. pozīcijas. Otrajā dienā ekipāža lēnām kāpa uz augšu rezultātu tabulā un, par spīti salauztajai piekarei, divus posmus pirms finiša bija aizcīnījušies līdz 4.vietai N4 klasē. Kļūda vienā no asfalta ātrumposmiem Utenas pilsētā tomēr atmeta Egli/Aizkalnu par trīs vietām atpakaļ.

Par prieku daudziem Priednieka/Kirkovalda faniem, ekipāžas sniegums pēdējos divos rallija ātrumposmos bija necerēti labs, jo abos asfalta pilsētas posmos Priednieks/Kirkovalds finišēja absolūti pirmajā vietā un rallija kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu A8 grupā. Ekipāža ir pārliecināta, ka sasniegusi mērķi – izcīnīti svarīgi ieskaites punkti A8 grupas ieskaitē.

Mežaks/Francis rallija laikā uzrādīja stabilu sniegumu. Nekādu negaidītu ķibeļu ekipāža nepiedzīvoja un rallija finišā uzrādīts 15 ātrākais laiks kopvērtējumā un 12.vieta N4 grupas ieskaitē.

Nākamais rallijs, kur piedalīsies visas trīs RAMI R-evolution Racing ekipāžas, būs „LATVIJA 2007″. Latvijas rallija čempionātam gaidāms intriģējošs noslēgums. Egle/Aizkalns teorētiski vēl var pacīnīties pat par pirmo vietu čempionāta N4 klasē, uz kuru kopumā pretendē piecas ekipāžas. Tomēr, reālāka ir cīņa par bronzas medaļu ar Būčiņa un M.Neikšāna ekipāžām. Savukārt, Priedniekam/Kirkovaldam pēdējā čempionāta posmā būs jāizcīna duelis par sudraba godalgu ar pašu Ivaru Cauni.

Komandu atbalsta: Ramirent, Ramiteh, Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom Technology (iepriekš – MicroLink Latvia), TietoEnator, Telia Latvija, DnB Nord Līzings, PIRELLI (Latakko) u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *