RAMI R-evolution racing komanda uz 2008.gada sliekšņa

Info, Foto: R-evolution racing

Vairs pavisam nedaudz ir atlicis līdz startam rallijā „Visaginas” Lietuva, kurš būs pirmais LRČ ieskaites posms 2008.gada sezonā.

Rainis savulaik teicis, ka „izdzīvos kas pārvērtīsies”. Sākoties 2008.gada rallija sezonai, samērā nopietnas pārvērtības ir skārušas RAMI R-evolution racing komandu. Esam tikuši pie jauniem atbalstītājiem, šķīrušies no ilggadējām komandas sastāva ekipāžām un no pagājušā gada komandas sastāvā ir palicis tikai viens (!) sportists.

Īsumā par visām pārmaiņām. RAMI R-evolution racing komandas sastāvā turpmāk neredzēsim ekipāžas M.Mežaks/A.Ronis un A.Priednieks/J.Kirkovalds. Katrai ekipāžai ir bijuši savi iemesli, lai pieņemtu šādu lēmumu. Arī turpmāk rallija trasēs redzēsim ekipāžas Mežaks/Ronis stabilo sniegumu. Toties ekipāža Priednieks/Kirkovalds uz laiku ir pametuši ralliju. Ekipāža sola, ka 2008.gada sezonas laikā sagādās dažus patīkamus pārsteigumus saviem faniem un atbalstītājiem. Izsakām milzum lielu PALDIES šīm ekipāžām par ieguldījumu RAMI R-evolution racing komandas rezultātos un skaisto sniegumu rallija trasēs.

Tomēr, par svarīgāko jaunumu pašreizējā komandas sastāvā varētu nosaukt faktu, ka pavisam negaidīti Avis Egle ir ticis pie jauna stūrmaņa. RAMI R-evolution racing ar prieku uzņem Mārtiņu Jerumu komandas sastāvā un novēl sasniegt visus nospraustos mērķus.

Aivis Egle: „Gada sākumā uzzināju, ka Normunds turpmāk nevarēs piedalīties rallijos. Mans uzdevums bija pavisam īsā laika posmā atrast sev jaunu stūrmani 2008.gada sezonai. Bija vairāki kandidāti, ar kuriem veicu pārrunas un ar dažiem arī kopīgus testus un rezultātā vienojāmies ar Mārtiņu Jerumu. Mārtiņā saskatu milzīgu potenciālu un motivāciju smagi strādāt, lai mūsu jaunizveidotā ekipāža spētu vēl ātrāk braukt un spētu sasniegt visus nospraustos šī gada mērķus.”

Mārtiņa Jeruma komentārs: „Jāsaka, ka piedāvājums izmēģināt spēkus vienā ekipāžā ar Aivi bija ļoti negaidīts, bet patīkams. Viss notika ļoti ātri. Aivis piezvanīja, pēc 2 stundām tikāmies, nākošajā dienā kopā izbraucām treniņu un secinājām, ka labi saprotamies un varam kopā strādāt. Protams, ka tas bija Aivja lēmums un piedāvājums braukt ar viņu šo sezonu. No šāda piedāvājuma ir grūti atteikties. Tajā pašā laikā es ļoti labi apzinos lielo atbildību un darba apjomu, ko būs jāiegulda, lai rezultāts būtu izcils. Katrā ziņā esmu gatavs ieguldīt savu laiku un darbu, lai ne tikai noturētu jau sasniegto Aivja ekipāžas ātrumu, bet to uzlabotu. Un savādāk nemaz nedrīkst būt, jo kā zināms, 2008.gadā N4 klasē ir gaidāma ļoti nikna cīņa ne tikai par iekļūšanu labāko trijniekā, bet būs krietni jāpasvīst, lai iebrauktu sešiniekā. Tāpēc ar Aivi plānojam pavadīt daudz laika treniņos, lai maksimāli pieslīpētu visas nianses, kas nepieciešamas augstu rezultātu sasniegšanai.”

Par RAMI R-evolution racing komandas ieskaites punktiem ziemas sezonā cīnīsies arī ekipāža S.Travņikovs/ K.Samushiya ar A grupas Mitsubishi EVO 8. Iespējams, komandas sastāvu papildinās vēl kāda ekipāža pirms vasaras LRČ posmiem.

RAMI R-evolution racing komandas ekipāžu mērķi 2008.gada sezonai – startēt visos LRČ posmos, izcīnīt LRČ čempiona titulu N4 grupā.

Komandas atbalstītāji: Ramirent, Ramiteh, Tieto Enator, Rīgas Centrālais Termināls, Prospeed u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *