RAMI R-evolution Racing ekipāža no Kurzemes atgriežas ar uzvaru

Info: RAMI R-evolution Racing

4. un 5. jūlijā Liepājas apkaimes ceļos norisinājās rallijs „KURZEME 2008″, kurā piedalījās arī visas trīs RAMI R-evolution Racing ekipāžas. No rallija ar uzvaru N4 grupas ieskaitē atgriezās RAMI R-evolution Racing ekipāža Egle/Jerums. Negaidīti, taču sacīkste beidzās nevis Kurzemes rallija finišā, bet pie estakādes, kur pēc tehniskās pārbaudes divas no vadošajām ekipāžām tika diskvalificētas. Līdz ar to, Egle/Jerums ieguva 1.vietu N4 grupā, izvirzoties vadībā arī Latvijas Rallija Čempionāta kopvērtējumā.

Ralliju RAMI R-evolution Racing ekipāža Egle/Jerums uzsāka labā tempā, kas konkurentiem liedza palielināt laika pārsvaru. Lieliski rezultāti tika sasniegti pirmās dienas priekšpēdējā ātrumposmā, kur Egle/Jerums finišēja vienādā laikā ar SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāžu – Vorobjovs/Ervalds. Pirmās dienas pēdējais ātrumposms diemžēl bija pārpilns ar gaisā stāvošiem grants putekļiem, kas ekipāžai liedza sasniegt augstvērtīgu rezultātu.

Atgriežoties servisa parkā Egle/Jerums ekipāžas Mitsubishi EVO9 tika mainīts aizmugurējais diferenciālis. Ņemot vērā laika limitu, kas bija paredzēts remontiem, ekipāžai otrās dienas sākumā bija jāizdara neiespējamais, lai novērstu visus defektus. Līdz ar to rallija otrās dienas pirmos ātrumposmus Egle/Jerums veica automašīnas saudzēšanas režīmā, lai nepalielinātu slodzi uz piekari. Pēc otrā dienas servisa parka apmeklējuma visas problēmas tika novērstas un varēja braukt ar pilnu jaudu, ko arī Egle/Jerums darīja, sasniedzot ātrāko laiku N4 grupā slavenajā Vecpils ātrumposmā. Pēdējie divi ātrumposmi bija īsts pārbaudījums katrai ekipāžai, jo bruģētu ielu šaurie līkumi sacīkšu režīmā nebija braukti. Pēc pilsētas posma Egle/Jerums ierindojās 3.vietā N4 grupā rallija finišā.

„Ralliju kopsummā vērtēju kā labi organizētu ar daudzveidīgiem ātrumposmiem. Neskatoties uz tehniskajām likstām, ralliju aizvadījām labi. Protams, pārsteigts esmu par rallija iznākumu, jo tika diskvalificētas divas ekipāžas. Esam ieguvuši vērtīgus punktus N4 grupas ieskaitē, kas ļaus mūsu ekipāžai cīnīties par čempiona titulu. Līdz oktobrim priekšā liels mājas darbs, lai veiktu papildus treniņus mainīgos ceļu segumos,” tā Aivis Egle.

RAMI R-evolution Racing ekipāža Travņikovs/Samušia Kurzemes rallijā izcīnīja 4.vietu A+ grupā. Iespējams, varēja izcīnīt augstāku vietu, taču vienā no līkumiem Travņikovs nenoturēja savu Mitsubishi EVO8 uz ceļa un tika zaudētas tik dārgās sekundes.

Ekipāža Dambis/Jansons vienā no pirmās dienas ātrumposmiem izstājās tehnisku iemeslu dēļ. Otro dienu Dambis/Jansons uzsāka pēc superrallija sistēmas un sacīkstes finišā tika izcīnīta 3.vieta 2WD+ klasē.

Komandu ieskaitē RAMI R-evolution Racing izcīnīja 3.vietu rallijā „Kurzeme 2008″

Komandas atbalstītāji: Ramirent, Ramiteh, TietoEnator, Rīgas Centrālais Termināls, Prospeed, Jelgavas Būvniecības sistēmas u.c

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *