RAMI R-evolution Racing 2007.gada sezonas finišā

Info: RAMI R-evolution Racing

Ar starptautisko autoralliju „ Latvija 2007″ noslēdzās Latvijas čempionāta un kausa izcīņas šī gada sezona. Aivis Egle/Normunds Aizkalns vēl līdz pēdējās sacīkstes finišam saglabāja izredzes pat uz pirmo vietu, tomēr rezultātā viens solītis līdz pjedestālam pietrūka – 4.vieta N4 grupā. Matīss Mežaks sezonas laikā startēja ar trim stūrmaņiem – Arni Roni, Miķeli Mežaku un Gunāru Franci, ierindojoties 6.vietā N4 grupā. Savukārt, Artūrs Priednieks/Jānis Kirkovalds ir ieguvuši bronzas godalgu Latvijas kausa izcīņā, A+ grupā.

Autorallijā „Latvija 2007″ RAMI R-evolution Racing iesaistījās aizrautīgās cīņās par ieskaites punktiem. Pirmās rallija dienas ātrumposmi bija izvietoti Tukuma rajonā un kūrortpilsētā Jūrmalā. Ekipāžai Egle/Aizkalns bija nepieciešama uzvara un lai līdz tai tiktu, bija jāriskē. Diemžēl jau no sākuma risks neattaisnojās – gaidītais lietus tā arī neparādījās un nepareizi izvēlētās riepas ekipāžai liedza sasniegt cerēto rezultātu. Pēc pirmās dienas ekipāža ierindojās sestajā vietā. Ar stabilu sniegumu pirmo dienu finišēja arī Mežaks/Mežaks, kuri pat pamanījās izpildīt akrobātu cienīgus trikus Ķemeru ātrumposmā, izbraucot līkumu uz diviem riteņiem un izcīnīja vietas pirmajā trijniekā abos Majoru asfalta ātrumposmos. Pēc atraktīvas 360 grādu apgriešanās Priednieks/Kirkovalds turpināja cīņu ar Ivaru Cauni par otro vietu A+ klasē. Tehnikas defekts piektā ātrumposma startā šo cīņu pārtrauca un ekipāžai bija jāsamierinās ar trešo vietu sezonas kopvērtējumā.

Otrajā rallija dienā, Madonas rajonā, sportistus gaidīja ātri, sarežģīti ātrumposmi. Šī diena RAMI R-evolution Racing ekipāžām izvērtās raiba un saspringta, jo tieši šajā dienā izšķīrās gan čempiona tituls, gan pārējās vietas uz N4 pjedestāla. Dramatiskā cīņā līdz pēdējam ātrumposmam Egle/Aizkalns zaudēja liepājnieku Būčiņa/Franča ekipāžai tikai 1,25 sekundes un finišēja sestie N4 grupā. Sezonas kopvērtējumā RAMI R-evolution Racing pirmā ekipāža izcīnīja augsto ceturto vietu.

„Braucām ātri, bet ar saprātu, lai nepieļautu kļūdas, kas liegtu mūsu ekipāžai turpināt ralliju. Rallijs ļoti interesants un grūts, jo trases pārpilnas ar viltīgiem un sarežģītiem līkumiem. Bija arī mazas tehniskas ķibeles SS9, kuras iespējams arī liedza mums izcīnīt uzvaru pret Mārtiņu Būčiņu. Pavisam noteikti gribētu braukt šos ātrumposmus arī nākamajā sezonā. Paldies visiem atbalstītājiem, kas bija kopā ar mūsu ekipāžu visas sezonas garumā”Aivis Egle īsi pēc rallija „Latvija 2007″. Otrās dienas ātrumposmus ar aizrautīgu braukšanu turpināja Mežaks/Mežaks. Visa rallija garumā nebija nekādu īpašu problēmu un rallija finišā godam izcīnīta septītā vieta absolūti. Pēc Superrallija sistēmas otro dienu saviem faniem par prieku uzsāka arī Priednieks/Kirkovalds ekipāža.„Braucām stabīli, bez lieka riska. Rallija ātrumposmi aizrautīgi un interesanti braukšanai, kas neļāva ne mirkli atslābināties. Pa nakti bijām novērsuši piekares tehniskos defektus un automāšina otro rallija dienu izturēja godam”Artūrs Priednieks. RAMI R-evolution Racing ekipāža pēc Superrallija ieskaites izcīnīja pirmo vietu kā ātrākā ekipāža starp visiem, kas brauca šajā ieskaitē.

Komandu atbalsta: Ramirent, Ramiteh, Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom Technology (iepriekš – MicroLink Latvia), TietoEnator, Telia Latvija, DnB Nord Līzings, PIRELLI (Latakko) u.c.